Po skambučio iš šeimos paimti vaikai – saugūs

vaiko-teisiu-apsauga (279x284)

kvitrina.com

Sausio 18 d. Prienų rajone Kauno apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai gavo informaciją, jog vienoje iš seniūnijų dienos metu namie girtuokliaujama ir be priežiūros liko 3 vaikai. Į vietą atvykę vaiko teisių apsaugos specialistai kartu su policijos pareigūnais nustatė, jog vaikams tokioje aplinkoje nesaugu, todėl jie buvo išvežti į saugią vietą.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, prieš vaikus nebuvo smurtaujama, bet palikti juos ten, kur suaugusieji vartojo alkoholį, nebuvo galima. Buvo priimtas sprendimas perduoti vaikus į saugią aplinką.

Portalo žiniomis, minima šeima į Prienų rajoną persikėlė iš kitos vietovės. Socialinėms rajono tarnyboms apie ją žinoma. Praeitų metų spalį vaikai jau buvo paimti iš šeimos dėl panašios situacijos, bet vėliau grąžinti. Su šeima nuolat kontaktuoja socialiniai darbuotojai.

Deja, paimant vaikus patalpoje buvęs girtas (nustatytas 2,65 promilės girtumas) vyras pasipriešino ir sužalojo pareigūną. Vyras uždarytas į areštinę.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti