•  

   

   

   

Po „Ringio“ ir „Ąžuolo“ pergalių paaiškėjo pusfinalio poros

Pusfinalio Prienų derbis - „Ąžuolas“ - „Stadionas“

Pusfinalio Prienų derbis – „Ąžuolas“ – „Stadionas“


kvitrina.com


Spalio 8 d. Prienų stadione buvo sužaisti Prienų futbolo čempionato ketvirtfinalio mačai, kuriuose paaiškėjo pusfinalio poros.

Šiek tiek nustebino „Ringio“ ir „Gelgaudiškio“ dvikovos baigtis, nes futbolo specialistų prognozės nežadėjo vienos kurios komandos dominavimo. Bet „Ringio“ futbolininkai vėl sužaidė rezultatyvias rungtynes, įveikė varžovus sausu rezultatu (3:0) ir pusfinalyje susitiks su „Pozityvūs“ komanda iš Veiverių.

„Ringis“ užtikrintai įveikė varžovus

„Ringis“ užtikrintai įveikė varžovus

Po netikėto pralaimėjimo „Ringio“ komandai paskutiniajame reguliaraus čempionato etape „Ąžuolo“ futbolininkai ketvirtfinalio rungtynėse sutriuškino „Kalniečius“ rezultatu 6:1. Pusfinalyje jie susikaus su „Stadiono“ komanda. Prognozuojama, jog būtent šios poros pusfinalis turėtų būti labai dinamiškas ir neprognozuojamas. Reguliariajame etape komandos išsiskirstė be įvarčių. Tai bus Prienų komandų derbis.

162120322_210096500917830_8112265985679306482_n
Kitame pusfinalyje „Pozityvūs“ susitiks su „Ringio“ futbolininkais. Reguliaraus etapo rungtynėse Veiverių komandos pranašumas buvo akivaizdus (4:1). Bet Balbieriškio komanda paskutines dvejas rungtynes sužaidė labai galingai, todėl teigti, jog „Pozityvūs“ yra šios poros favoritas, gal būtų per drąsu. Nors Veiverių komandos potencialas, be jokios abejonės, labai didelis.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

 1. Kkk

  Kada jųs nustosit taip kelti tą Veiverių komandą, tiek trečioj tiek šitoj Prienų lygoj.. kekvienam straipsnį, tai nušlavė, tai pasismagino, tai be jokių vargų.. kiek pamokėjo, ar kažkuo prisideda prie jūsų verslo, kad taip aukštint komandą, kurioje vargu ar rasi bent 4 Veiveriečius, visa komandos dalis sudaro kauniečiai, kurie žaidžia ar turi treniruotes šiokes tokias Kaune… kekvienam straipsnį Gerb Vaclovas parodai ne pagarbą Prienų ekipoms, tokie geri žaidėjai, kad prieš krepšininkus 4-3 sužaidė, prieš ūkininkus vėl gi vos vos.. truputį turėk sąžinės taip elgtis… kibirų komanda kaip ir visose tose pačiose pirmenybėse

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti