• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Po rekonstrukcijos kelias į Geležūnus – tik lengviesiems automobiliams ir be teisės sustoti 

IMGP1882

kvitrina.com

Gerai pažįstamas nuo senų laikų kelias nuo „rublio“ (dabar „litas“ ir „euras“) iki Geležūnų – jau ne vieną mėnesį uždarytas rekonstrukcijai. Deja, einant darbams į pabaigą, žmonės pastebėjo, jog važiuojamoji kelio dalis stipriai susiaurėjo ir prasilenkti sunkiasvorėms automobiliams ar traktoriui ir lengvajam bus, ko gero, nebeįmanoma. Užtat šalia bus įrengtas gan platus dviračių ir pėsčiųjų takas.

IMGP1881

Birštono savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Pranas Cvilikas paaiškino, jog buvo užduotis rekonstruojant kelią kartu įrengti ir pėsčiųjų ir dviračių taką, kuris negali būti siauresnis nei 2,5 m, todėl keliui liko 4,5 m ir kitoje pusėje bus paliktas vienas metras šalikelės. Pasak P. Cviliko, praplatinti kelio nebuvo galimybės, nes aplink privačios žemės.

IMGP1883

Skyriaus vedėjo teigimu, rekonstruotame kelyje nebus galima sustoti ir stovėti, taip pat važiuoti sunkiasvoriam transportui. Judėjimas bus galimas tik lengviesiems automobiliams. Sunkiasvoriai Geležūnus ir Nemajūnus galės pasiekti 3319-uoju keliu nuo Jundeliškių sankryžos. Užtat dviratininkai galės smagiai pasivažinėti plačiu taku.

 

Taip pat skaitykite

5 komentarai

  1. Algis

    Šią vasarą teko važiuoti tuo keli du kartus. Tokios kvailystės dar nebuvau matęs. Nemačiau nei vieno dviratininko, bet dviračio tako plotis kaip Pekine, kur kasdien ant dviračio sėda milijonai žmonių. Mano galva Birštono savivaldybės darbuotojai nesitikrina sveikatos.

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti