•  

     

     

     

Po rekonstrukcijos duris atvėrė išskirtinės architektūros ir šiuolaikiškai įrengtas lopšelis-darželis „Giliukas“

IMG_6741

Vidmantas Venclovas
kvitrina.com

Važiuojant keliu Vilnius-Prienai ties Birštonu žvilgsnis visuomet užsilaiko už išskirtinės architektūros pastato. Dažnas nustemba sužinojęs, jog tai – lopšelio-darželio pastatas. Ir aš vedamas smalsumo prieš pat rugsėjo 1 d. čia apsilankiau. Visose grupėse vyko paskutiniai paruošiamieji prieš atidarymą darbai. Tiesa, ne visos pastato patalpos buvo atnaujintos. Pirmiausiai buvo sutvarkyta išorė ir dabar pastatas išsiskiria savo ypatinga išvaizda.

IMG_6773

Dabar lopšelyje-darželyje „Giliukas“ veikia 4 grupės: dvi atnaujintos (antrajame aukšte) ir dvi neatnaujintos (pirmajame aukšte). Iš viso lopšelis-darželis gali priimti 75 vaikučius. Mano apsilankymo metu sąrašuose jau buvo 53 ugdytiniai. Lopšelio grupę lanko vaikai nuo 2 metų, ikimokyklinę – nuo 3 iki 5 metų, priešmokyklinę – nuo 6 metų. Pasak lopšelio-darželio „Giliukas“ direktorės Reginos Gustaitienės, darbuotojų etatai pilnai užpildyti.

Pastatas rekonstrukcijai buvo uždarytas 2020 m. sausį ir neveikė 20 mėnesių. Tiesa, pasak direktorės, ryšys su vaikučių tėvais buvo palaikomas nuolat. Anot R. Gustaitienės, yra susikūrusi „Giliuko“ bendruomenė ir tai džiugina. Tėvai visada pasiruošę padėti.

Įstaigos vadovė pasidžiaugė, jog ir rangovai atlikdami darbus nepamiršdavo, jog daro vaikams.

IMG_6770

Vadovės mintyse – nauji iššūkiai, kaip įveiklinti didelį kiemą, kad lopšelio-darželio auklėtiniai daugiau laiko prasmingai leistų lauke.

Lopšelis-darželis „Giliukas“ apgaubia šiluma ir dėmesiu savo auklėtinius nuo 7 val. ryto iki 19 val. vakaro ir tampa vaikučiams antraisiais namais.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti