•  

     

     

     

Po Prienų sporto arenos stogu – simboliškas Prienų KKSC 50-ojo jubiliejaus paminėjimas ir  geriausiųjų sportininkų pagerbimas

IMGP1476

Povilas Reibutis

Prienų sporto arenoje buvo pagerbti sportininkai, kurie sėkmingai savo pasiekimais garsina mūsų krašto vardą. Renginio organizatoriai pagerbė įvairaus amžiaus sportininkus, pasiekusius aukštų rezultatų įvairiuose šalies, Europos ir Pasaulio turnyruose ir čempionatuose. Atsiimti menininkės Aušros Deltuvienės sukurtų prizų ėjo įvairių sporto šakų atstovai: badmintonininkai, futbolininkai, krepšininkai, stalo teniso, mišrių kovų, lengvosios atletikos, orientavimosi sporto atstovai, irkluotojai ir kiti.

IMGP0767
Sportininkus pasveikino meras Alvydas Vaicekauskas, Prienų KKSC direktorius Audronis Deltuva, buvę ilgamečiai centro vadovai Voldemaras Vaitiekūnas ir Aldona Ivanauskienė.
Buvo apdovanoti ir buvę kraštiečiai, kurie šiuo metu gyvena kitur ir atstovauja įvairiems šalies ir Europos sporto klubams. Taip pat apdovanojimus gavo kitų miestų atstovai, kurie sėkmingai atstovauja Prienų klubams ir garsina miestą.

IMGP0670
Apdovanojimo ceremonijos dalyviams koncertą surengė įvairių TV projektų dalyvis dainininkas Tadas Juodsnukis, savo programas pristatė „Vytauto“ krepšinio komandos šokėjos bei Prienų KKSC gimnastikos grupės vaikai.
Apdovanojimo ceremonijos pagrindinė rėmėja – Prienų rajono savivaldybė.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti