•

Po lengvos pradžios – sunki pergalė

Rugsėjo 6 d. Prienų “Ąžuolo” futbolininkai žaidė Kauno regiono veteranų pirmenybių rungtynes su “Elektrėnų” komanda. Pirmame rate prieniškiai pralaimėjo varžovams rezultatu 2:3, todėl trokšto revanšo. Rungtynių pradžia nuteikė optimistiškai. Jau 20 –ą pirmo kėlinio minutę “Ąžuolo” futbolininkai pirmavo 4:0.  Pirmas įvartis į varžovų vartus krito po Algio Bundzos taiklaus smūgio. Po kelių minučių įvartį įmušė Vydmantas Petraška. Trečias įvartis elektrėniškių vartose atsidūrė po Sauliaus Liepos smūgio, ketvirtas – atsitrenkęs į Liną  Gusą po “Elektrėnų” komandos žaidėjo bandymo išmušti kamuolį iš baudos aikštelės. Po tokios lengvos pradžios “Ąžuolo” futbolininkai prarado budrumą ir už tai buvo nubausti. Elektrėniškiai dar pirmame kėlinyje įmušė du įvarčius ir sumažino atsilikimą iki dviejų įvarčių (4:2).
Po pertraukos situacija dar įkaito. Svečiai įmušė dar du įvarčius ir rezultatas tapo lygus (4:4). Ir tik tada “Ąžuolo” futbolininkai prabudo. Linas Gusas pelno penktą, o Saulius Liepa – šeštą įvartį. Daugiau įvarčių nebuvo pelnyta.Sunkiai, bet prieniškiams revanšas pavyko.