Po įspūdingos pradžios – skaudus finalas

IMGP3655

Ignas Mineikis

Birželio 6 d. Birštono stadione buvo sužaistos draugiškos futbolo rungtynės tarp Prienų-Birštono „Nemunas“ ir Vilniaus FK „Salininkai“ komandų.

Mūsų krašto komanda jau po 16 sužaistų minučių pirmavo rezultatu 3:0. Kai kurie sirgaliai pradėjo prognozuoti, jog mūsų komanda laimės 8:2. Deja, po greitai įmuštų įvarčių „Nemuno“ futbolininkų gretose prasidėjo keitimai lyg ledo ritulyje. Svečiai iš Vilniaus po šalto dušo vis dažniau pradėjo lankytis aikštelės šeimininkų pusėje ir dar iki pirmojo kėlinio pabaigos pelnė du įvarčius (3:2). Antrojo kėlinio pradžioje „Salininkų“ futbolininkai išlygino rezultatą (3:3). Po dešimties minučių „Nemunas“ vėl pirmavo (4:3). Antroje antrojo kėlinio pusėje sėkmingiau sužaidė svečiai iš Vilniaus, kurie ne tik išlygino rezultatą (4:4), bet ir persvėrė jį savo naudai (4:5).

Deja, toks rezultatas nepasikeitė iki rungtynių pabaigos.