Po įspūdingai sužaisto antrojo kėlinio Prienų KKSC-U14 krepšininkai MKL čempionate iškovojo šeštą pergalę

IMGP1738

Gruodžio 16 d. Prienų KKSC-U14 krepšininkais savo aikštelėje žaidė MKL čempionato rungtynes su Druskininkų SC komanda. Rungtynės buvo permainingos. Aikštelės šeimininkai visus taškus sudėjo antrajame kėlinyje, kai jį laimėjo 24 taškų skirtumu (32:8).

Pirmajame kėlinyje rezultatas svyravo tai vienos, tai kitos komandos naudai. Visgi, kėlinį dviejų taškų skirtumu laimėjo aikštelės šeimininkai (21:19). Po dviejų kėlinių skirtumas padidėjo iki 26 taškų (53:27). Po didžiosios pertraukos didelių staigmenų nebuvo. Vyko apylygė kova ir toks scenarijus buvo palankus Pauliaus Ivanausko auklėtiniams.

Jaunieji prieniškiai įveikė svečius iš Druskininkų 26 taškų skirtumu (85:59).

Prienų KKSC-U14 gretose daugiausiai taškų pelnė Matas Giraitis (17), po 14 taškų  į pergalės krepšelį pridėjo Simas Aleksynas ir Dovydas Dobila. 13 taškų Roko Minkevičiaus sąskaitoje, 10 – Domanto Brinevičiaus, 8 – Mato Bartusevičiaus.

Prienų KKSC-U14 krepšininkai pelnė net 11 tritaškių. Jų autoriais tapo Simas Aleksynas (4), Matas Giraitis (3), Domantas Brinevičius (2), Rokas Miknevičius (2).