Po greitai praleistų įvarčių rungtynių pradžioje „Pozityvūs“ futbolininkai grįžo į žaidimą, bet neišsigelbėjo

IMGP2236

Ignas Mineikis

Birželio 1 d. Prienų futbolo stadione Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai žaidė startines KAFF III lygos rungtynes su Kauno „Nadruvis-Imsrė“ komanda.  Deja, startinis jaudulys rungtynių pradžioje pridarė komandai daug nemalonumų ir varžovai per 25 min. pelnė net tris įvarčius (0:3). Po tokio šalto dušo Veiverių komanda pradėjo stotis ant kojų, perėmė iniciatyvą ir vis dažniau kontroliavo žaidimo eigą. Bet pirmajame kėlinyje įveikti varžovų vartininko nepavyko.

Antrajame kėlinyje reikalai pradėjo taisytis. Jau kėlinio pradžioje į kauniečių vartus krito pirmasis įvartis (1:3, Elvinas Derovenko). O kai 82 rungtynių min. Paulius Sirotavičius pelnė dar vieną įvartį (2:3), atsirado viltis, jog dar galima išgelbėti rungtynes. Deja, mačo pabaigoje dar vienas įvartis atsidūrė „Pozityvūs“ komandos vartose (2:4). Patirtas pralaimėjimas, bet komandos  žaidimas nenuvylė ir suteikia vilčių, jog pergalių dar bus.