Po geros pradžios – žaidybinė duobė ir blykstelėjimas rungtynių pabaigoje, bet finišas vėl paženklintas pralaimėjimu

IMGP5324

Balandžio 14 d. Šiauliai. „Betsafe-LKL“ rungtynės „Šiauliai“- ̇Labas GAS“. Iki rungtynių  pabaigos lieka 50 sek. Prienų komandos įžaidėjas Tahj Eaddy mažina skirtumą iki vieno taško (94:93). Aikštelės šeimininkai nutolo iki 3 taškų (96:93). Prienų komanda turėjo 32 sek. rezultatą išlyginti. Deja, Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniams taip ir nepavyko sukurti geros progos tolimam metimui: Rapolo Ivanausko tritaškis buvo netaiklus ir komandos grįžimas į žaidimą nepasiekė pagrindinio tikslo. Nuskambėjus finaliniam švilpukui prieniškiai vėl liko pralaimėtojų pusėje. Net penki „Labas GAS“ žaidėjai pelnė dviženklę taškų sumą. Tahj Eaddy pelnė 17 taškų, Rapolas Ivanauskas (12 atkovotų kamuolių) ir Erikas Venckus – po 16 taškų. Jovan Kljajič į varžovų krepšį įmetė 12 taškų, Ignas Sargiūnas – 11.

Tiesa, šį kartą Prienų komanda sėkmingai pradėjo rungtynes ir po Tahj Eaddy tritaškio pirmavo 8 taškų skirtumu (8:16). Ir po pirmojo kėlinio „Labas GAS“ išsaugojo šį skirtumą (13:21). Bandė prieniškiai kontroliuoti žaidimą ir antrajame kėlinyje. Nors šiauliečiai šiek tiek sumažino atsilikimą, bet po dviejų kėlinių komandas skyrė 5 taškai (46:51).

Deja, trečiajame kėlinyje iniciatyva perėjo į aikštelės šeimininkų rankas. Po trijų kėlinių šiauliečiai turėjo 12 taškų persvarą (77:65).

Visgi, Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai dar kartą parodė, jog moka kovoti ir nesiruošia leisti varžovams pasijausti visagaliais. Spurtas buvo įspūdingas ir likus iki rungtynių pabaigos, kaip jau žinome, 50 sek. komandas skyrė tik vienas taškas (94:93). Bet pergalė vėl išsprūdo.