Po dramatiškos kovos rajono futbolo pirmenybių finale – „Jaunimo“ komandos triumfas

Gelbėkit vaikus

_IGP1882

kvitrina.com

Kovo 12 d. Prienų sporto arenoje buvo sužaistos finalinės Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ salės futbolo pirmenybių rungtynės tarp Prienų „Ąžuolo“ ir Prienų „Jaunimo“ komandų, kuriose triumfavo „Jaunimo“ komandos vyrukai rezultatu 7:5 (2:4).

Rungtynių pradžioje sėkmė lydėjo „Ąžuolo“ futbolininkus, kurie po dviejų tikslių smūgių išsiveržė į priekį (2:0). 15 min. „Jaunimas“ sumažino skirtumą (2:1), bet „Ąžuolo“ komanda labai greitai atkūrė dviejų įvarčių skirtumą (3:1). Likus iki kėlinio pabaigos 4 min. komandas vėl skyrė tik vienas įvartis (3:2), bet po minutės „Ąžuolas“ vėl pirmavo dviejų įvarčių skirtumu (4:2).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Ąžuolo“ futbolininkai sėkmingai kontroliavo žaidimo eigą ir išlaikydavo dviejų įvarčių pranašumą (4:2). „Jaunimo“ komanda paprašė minutės pertraukėlės ir nusprendė į vartus pastatyti puolėją. Ir toks sprendimas pasiteisino su kaupu. „Jaunimas“ iškart įgijo pranašumą puolime ir labai greitai sumažino skirtumą iki vieno įvarčio (4:3), bet „Ąžuolas“ neskubėjo perleisti iniciatyvos ir padidino persvarą iki dviejų įvarčių (5:3).

Per likusias 8 min. įvarčius mušė tik „Jaunimo“ komanda. Per vieną minutę į „Ąžuolo“ vartus krito du įvarčiai ir rezultatas tapo lygus (5:5). Dar po dviejų minučių jau pirmavo „Jaunimo“ komanda (5:6), kuri neišnaudojo mažiausiai dviejų šimtaprocentinių galimybių padidinti persvarą. Visgi, dar vienas įvartis atsidūrė „Ąžuolo“ vartuose ir „Jaunimas“ šventė pergalę rezultatu 7:5.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti