Po didžiosios pertraukos prabudęs „Labas GAS“ pralaimėjo, bet parodė charakterį

IMGP3811

Kovo 12 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai žaidė „Betsafe-LKL“ išvykos rungtynes su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda. Deja, Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai pirmoje rungtynių pusėje nesugebėjo rimtai pasipriešinti aikštelės šeimininkams ir buvo pasiųsti į nokdauną (53:26). Bet antroje rungtynių pusėje komanda atsitiesė ir laimėjo ją 18 taškų skirtumu (29:47). Deja, šios persvaros neužteko panaikinti atsilikimui po pirmosios pusės (-27) ir rungtynės buvo pralaimėtos 9 taškų skirtumu (82:73).

Juwan Durham pelnė 12 taškų, bet dar geriau sužaidė Tahj Eaddy, kuris į varžovų krepšį įmetė 18 taškų. 10 taškų pridėjo Giedrius Stankevičius. Dar penki „Labas GAS“ žaidėjai pelnė nuo 5 iki 7 taškų. Deja, komanda ryškiai pralaimėjo kovą po krepšiais (30/45) ir prametė 7 baudos metimus (14/21). Ir tai turėjo įtakos bendram rezultatui.

LIETKABELIS – LABAS GAS 82:73 (24:18, 29:8, 17:23, 12:24)

Rungtynių pradžioje Prienų komanda dar bandė priešintis aikštelės šeimininkams (3:3, 6:5). Bet vėliau „Lietkabelis“ padidino skirtumą iki 5 taškų (10:5). Rapolas Ivanauskas pelno du taškus, bet varžovai atsakė spurtu 6:0 ir įgijo 9 taškų persvarą (16:7).  Visgi, Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniams pavyko pagerinti situaciją. Ignas Sargiūnas pelnė 4 taškus, o Ivano Persovičiaus dvitaškis sumažino komandos atsilikimą iki 3 taškų (18:15). Kėlinio pabaigoje Erikas Venckus įsūdė tolimą metimą ir komandas skyrė 2 taškai (20:18), bet kėlinį „Lietkabelis“ laimėjo 6 taškų skirtumu (24:18).

Antrasis kėlinys Prienų komandai virto tikru pragaru, nes Tomo Gaidamavičiaus kariauna pasiklydo savo veiksmuose. Realios gynybos nebuvo, nes aikštelės šeimininkai per kėlinį pelnė net 29 taškus. Prastas buvo ir puolimas. Prieniškiai tesugebėjo pelnyti tik 8 taškus ir įspraudė save į labai keblią padėtį. Po dviejų kėlinių Prienų komanda turėjo 27 taškų deficitą (53:26).

Po didžiosios pertraukos „Labas GAS“ krepšininkai parodė, jog atsigavo po nokdauno. Trečiojo kėlinio pradžioje Prienų komanda per pirmąsias keturias minutes sugebėjo sumažinti atsilikimą 6 taškais (53:32). Tiesa, aikštelės šeimininkai sudavė panašų smūgį ir grąžino 27 taškų persvarą (62:35). Bet svečiai nesiruošė stebėti žaidimo eigos iš šono ir per trečią kėlinį numetė 6 taškus nuo deficito sumos (70:49).

Ketvirtajame kėlinyje „Labas GAS“ komanda pradėjo artėti prie varžovų. Tam turėjo įtakos Tahj Eaddy tolimi metimai ir pagerėjusi gynyba. Kai „Labas GAS“ sumažino skirtumą iki 19 taškų, „Lietkabelio“ strategas suskubo imti minutės pertraukėlę (78:59). Bet po 1,5 min. Panevėžio komandos vedlys vėl pakvietė komandą pasitarti (78:62). Tiesa, po kelių atakų „Lietkabelio“ vyr. treneris po eilinės techninės pražangos turėjo palikti aikštelę. Likus iki rungtynių pabaigos apie minutei Tahj Eaddy sumažino Prienų komandos atsilikimą iki 8 taškų (79:71). Ir tai buvo viskas, ką „Labas GAS“ pavyko nuveikti šiose rungtynėse. Jos pasibaigė rezultatu 82:73.