• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Po antrojo PFL turo vienvaldis lyderis – FK „Kašonys“

_IGP4117

kvitrina.com

Gegužės 28 d. Paprienės stadione buvo sužaistos dvejos Prienų rajono savivaldybės PFL pirmenybių rungtynės.

Pirmosios į aikštę įžengė FK „Kašonys“ ir Birštono vienkiemio bendruomenės komandos. Pirmojo kėlinio pradžioje iniciatyva priklausė Birštono vienkiemio bendruomenės komandai. „Kalniečiai“ turėjo ne vieną progą pelnyti įvartį, bet varžovų vartai taip ir liko sausi. FK „Kašonys“ futbolininkai, atkentėję pirmojo kėlinio spaudimą, antrojo pradžioje išnaudojo sukurtą progą ir Jurijus Kuricinas įmušė, kaip paaiškėjo vėliau, pergalingą įvartį. Pergalė leido FK „Kašonys“ išlikti vienvaldžiu pirmenybių lyderiu.

Pirmąją porą aikštėje pakeitė „Ąžuolo“ ir „Scapa Stadiono“ komandos. Prieš rungtynes buvo kalbama, jog daugiau šansų laimėti lyg ir turėjo „Scapa Stadiono“ futbolininkai. Bet prognozės lieka  prognozėmis. „Ąžuolo“ komanda parodė, jog senoji gvardija dar turi parako. Pirmajame kėlinyje Linas Gusas ir Vytautas Ražaitis po vieną kartą nuginklavo varžovų vartininką ir „Ąžuolas“ įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:0).

Antrajame kėlinyje „Ąžuolo“ komanda po Kęsto Liepos taiklaus smūgio padidino savo pranašumą iki trijų įvarčių (3:0). Paguodos įvartį „Scapa Stadionas“ komandai pelnė Justas Abraitis (3:1).

 

Komanda Vietovė Sužaista P L Pr. įvarčių skirtmas Taškai Vieta
Ąžuolas Prienai 2 1 0 1 5-4 3 3
FK Birštonas Birštonas 2 1 1 0 3:2 4 2
FK Kašonys Kašonys 2 2 0 0 4-2 6 1
Scapa Stadionas Prienai 2 0 1 1 1-3 1 6
Vienkiemio bendruomenė Birštonas 2 0 1 1 1-2 1 5
Ringis Balbieriškis 2 0 1 1 3-4 1 4

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti