Pirmojo snukerio čempionato Prienuose nugalėtojas – Gintautas Danilevičius

kvitrina.com

Lapkričio 26 d. buvo iškilmingai uždarytas pirmasis Prienų snukerio čempionatas, kurį organizavo biliardo klubas „Prienai“. Prie prizinio fondo prisidėjo ir Prienų rajono savivaldybė.

Pirmajame snukerio čempionate dėl nugalėtojo vardo kovojo šeši snukerio mylėtojai: Algirdas Kubilius, Virginijus Mažeika, Regimantas Jurčiukonis, Valdas Stravinskas, Gintautas Danilevičius ir Adomas Kubilius. Čempionatas vyko rato sistema. Kaip ir galima buvo tikėtis, visas pergales iškovojo Gintautas Danilevičius ir tapo čempionato nugalėtoju. Tik vieną pralaimėjimą patyręs Valdas Stravinskas liko antras. Trečiosios vietos likimas sprendėsi šeimyniniame derbyje – Algirdas Kubilius prieš Adomą Kubilių. Šį kartą sėkmė buvo jaunystės pusėje (2:1), ir Adomas Kubilius iškovojo trečiąją vietą. Algirdas Kubilius liko ketvirtas. Likusias vietas užėmė Virginijus Mažeika ir Regimantas Jurčiukonis.

Tiesa, reikia paminėti, jog prieš daugiau nei du dešimtmečius vykusiame pirmajame Lietuvos snukerio čempionate dalyvavo ir du prieniškiai – Algirdas Kubilius ir Regimantas Jurčiukonis. Čempionatas vyko Rumšiškėse, privačioje Algimanto Šalkausko sodyboje.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti