Pirmasis sezono startas tikrai pavyko

Balandžio 6 d. Agurkiškėse vykusiose orientavimosi sporto varžybose „Kauno estafetės“ savo sezoną atidarė Prienų KKSC ir OSK „Šilas“ orientacininkai.

Startas tikrai pavyko.

Prienų KKSC komandos užėmė 3 ir 4 vietas. Aurelija Valčiukaitė, Rūta Maceinaitė ir Kristina Kalakauskaitė M16 grupėje užėmė trečiąją vietą. Pirmąjį  etapą A. Valčiukaitė baigė pirma, bet komandoms draugėms sekėsi ne taip gerai. Jos savo etapuose parodė ketvirtus rezultatus, ir komanda liko trečia.

V16 amžiaus grupės Prienų KKSC vaikinai (Pijus Deltuva, Justas Valčiukas, Mantas Jakučionis) užėmė ketvirtąją vietą.

OSK „Šilas“ orientacininkai pasirodė dar geriau. V35 amžiaus grupėje šiliečiai Andrius Jasiūnas, Rimvydas Arlauskas ir Andrius Valatka buvo antri.

Elito grupėje startavusi komanda (Artūras Aranskis, Vytautas Beliūnas ir Algirdas Bartkevičius) užėmė trečiąją vietą. Po pirmojo etapo „Šilo“ komanda buvo penkiolikta, bet antrajame etape V. Beliūnas, parodęs antrąjį laiką šioje atkarpoje, išvedė komandą į ketvirtąją poziciją, o po trečiojo etapo mūsiškiai jau buvo treti.