Pirmajame „Big Baller Brand Challenge Games“ serijos mače „Vytautą“ į priekį vedė Regimantas Miniotas ir LiAngelo Ball

IMGP4933

Sausio 9 d. Prienų sporto arenoje buvo sužaistos pirmosios „Big Baller Brand Challenge Games“ serijos rungtynės tarp Prienų-Birštono „Vytautas“ ir Kauno „Žalgiris-2“ komandų. Pilnas azarto rungtynes pilnutėlėje arenoje stebėję sirgaliai pamatė nemažai gražių epizodų.

Jei pirmoje rungtynių pusėje vyko permaininga kova (19:16, 16:21), tai antroje „Vytauto“ strategas Virginijus Šeškus nutarė rizikuoti ir trečiojo kėlinio pradžioje išleido į aikštelę vien lietuvius. Kai buvo įgytas nedidelis pranašumas (53:47), išleido į aikštelę jaunėlį Ballą – LaMelą, o vėliau ir LiAngelo, kurie jau žaidė iki rungtynių pabaigos. Po trijų kėlinių „Vytautas“ turėjo 12 taškų persvarą (66:54), o rungtynės buvo laimėtos 10 taškų skirtumu (90:80).

IMGP4735

Regimantas Miniotas „Vytautui“ pelnė 20 taškų, LiAngelo Ball – 19, Justas Sinica – 14, Tomas Dimša -13.

„Vytautas“ – „Žalgiris-2“ 90:80 (19:16, 16:21, 31:17, 24:26)

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Žalgirio“ jaunimas (2:7). Tiesa, Denys Lukašov, LiAngelo Ball ir Regimantas Miniotas rezultatą išlygino (9:9). Bet Kauno komandos jaunimas buvo nusiteikęs rimtai ir vėl įgijo 5 taškų pranašumą (9:14). Pirmąjį tašką nuo baudų linijos pelnė LaMelo Ball (10:14), o Tomo Dimšos ir Justo Sinicos taiklūs metimai išvedė į priekį „Vytautą“. Tašką pirmajame kėlinyje padėjo LaMelo Ball ir po jo dvitaškio Prienų-Birštono komanda po pirmojo kėlinio įgijo 3 taškų persvarą (19:16).

Deja, per antrojo kėlinio pirmąsias 2,5 min. „Žalgirio-2“ krepšininkai kaip reikiant trinktelėjo ir pabėgo į priekį, sukaupdami 7 taškų persvarą (19:26). Visgi, aikštelės šeimininkai nelabai norėjo leisti NKL komandai įsismaginti. LaMelo Ballo pataikė dvitaškį su bauda, Tomas Dimša pelnė du taškus ir komandas jau skyrė tik 2 taškai (24:26). Bet jaunieji žalgiriečiai dar kartą spurtavo ir įgijo 8 taškų pranašumą (26:34). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3 min. LiAngelo Ball pataikė tritaškį (29:34), Edvinas Šeškus pridėjo du taškus ir „Vytauto“ taškų deficitas sumažėjo iki 3 taškų (31:34). O po pirmojo kėlinio kauniečiai pirmavo tik 2 taškais (35:37).

Po didžiosios pertraukos Virginijus Šeškus nutarė nerizikuoti ir trečiojo kėlinio pradžioje į aikštelę išleido savo pagrindinį penketą. Regimanto Minioto ir Justo Sinicos tolimos bombos panaikino „Žalgirio-2“ komandos pranašumą (41:41). Dar keletą kartų rezultatas buvo lygus (45:45, 47:47). Ir tada „Vytautas“ pradėjo tolti (53:47). Kauno komanda paėmė minutės pertraukėlę, bet tai nesustabdė Prienų-Birštono komandos. LaMelo Ballas, Regimantas Miniotas, Tomas Dimša padidino „Vytauto“ persvarą iki 13 taškų (62:49) ir privertė svečius paimti dar vieną minutę. Po jos LiAngelo Ballas pelnė dvitaškį ir  Virginijaus Šeškaus kariauna jau turėjo 15 taškų atsargų (64:49). Po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai pirmavo 12 taškų skirtumu (66:54).

Ketvirtajame kėlinyje „Vytauto“ komanda išlaikė iniciatyvą savo rankose ir kėlinio viduryje turėjo 16 taškų persvarą (78:62). LiAngelo gavo nesportinę pražangą ir Prienų-Birštono komandos pranašumas sumenko iki 10 taškų (78:68). Broliai Ballai sėkmingai atakavo varžovų krepšį ir padėjo komandai stabilizuoti padėtį (84:73). Pergalingai baigti rungtynes padėjo dvi tolimos Justo Sinicos bombos (90:80).