•  

     

     

     

Pirmąjį Pakuonyje organizuotą 3×3 krepšinio turnyrą laimėjo svečiai iš Kauno

IMGP2032

 kvitrina.com

 Rugpjūčio 14 d. Pakuonio pagrindinės mokyklos krepšinio aikštelėje vyko krepšinio 3×3 turnyras, pirmą kartą organizuotas miestelio krepšinio bendruomenės. Organizatoriai teigė, jog nesitikėjo tokios komandų gausos. Į turnyrą užregistravo 12 komandų iš Vilniaus, Kauno, Molėtų, Prienų, Šilavoto ir Pakuonio.

IMGP2010

Į turnyrą atvyko 11 komandų, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Po grupės susitikimų paaiškėjo ketvirtfinalio poros.  Pirmojo pogrupio nugalėtojai „Who’s next“ trijulė iš Vilniaus susitiko su komanda „Skierka“ iš Prienų. Antrojo pogrupio nugalėtojai komanda „Laipsniai“ egzaminavo „Veteranus“. „Šilavoto“ komanda susitiko su „Pakuonio“ vyrais, o „Gandrela“ iš Molėtų susikovė su  vaikinais  iš komandos  „Karti piliulė“.

IMGP1986

Į pusfinalį prasimušė komandos „Who’s next“, „Laipsniai“, „Šilavotas “ ir „Karti piliulė“. Tiesa, „Gandrelos“ ir „Karčių piliulių“ susitikime prireikė pratęsimo.

Pirmajame pusfinalio susitikime „Who’s next“ komanda įveikė „Šilavotą“, o „Laipsniai“ susitvarkė su „Karčios piliulės“ vaikinais.

IMGP1972

Kovoje dėl trečiosios vietos intrigos nebuvo. „Karti piliulė“ komanda, kuri tik po pratęsimo pateko į pusfinalį,  nesugebėjo rimčiau pasipriešinti „Šilavoto“ vyrams, kuriems ir atiteko trečioji vieta. Finale susitiko abiejų pogrupių nugalėtojai. Komanda „Laipsniai“ iš Kauno sužaidė geriau ir įveikė „Who’s next“ vaikinus iš Vilniaus.

IMGP1071

Tritaškių konkursą laimėjo „Pakuonio“ komandos atstovas, o karavano rungtį – „Who’s next“ lyderis.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, rėmėjų prizais.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti