•

Pirmajame Prienų futbolo čempionato ture – pergalė ir dvejos lygiosios

IMGP4598

Rugsėjo 3 d. buvo sužaistas pirmasis Prienų futbolo čempionato, kuriame dalyvauja 6 komandos, turas.

Pirmieji į aikštelę išbėgo „Stadiono“ ir „Ąžuolo“ komandų žaidėjai. Nors komandos sukūrė nemažai gerų momentų, abiejų vartai liko „sausi“ (0:0).

IMGP4781

Lygiosios buvo užfiksuotos „Ringio“ ir „Gelgaudiškio“ komandų susitikime. Pirmieji įvartį pelnė „Gelgaudiškio“ futbolininkai (1:0), bet antrajame kėlinyje Balbieriškio komanda rezultatą išlygino (1:1).

IMGP4822

Daugiausiai įvarčių buvo pelnyta „Kalniečių“ ir „Pozityvūs“ rungtynėse. Nors pirmieji varžovų vartininką nuginklavo „Kalniečiai“ (1:0), bet po pirmojo kėlinio rezultatu 3:1 pirmavo Veiverių komanda. Antrajame kėlinyje žaidimo scenarijus išliko toks pats ir „Pozityvūs“ futbolininkai šventė pergalę 7:2. Veiverių komandai 3 įvarčius pelnė Elvinas Derevenko.