Pirmąją pergalę pasiruošimo etape iškovojusi „Labas GAS“ komanda jau šeštadienį pradės LKL sezoną

IMGP7158

Rugsėjo 19 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai sužaidė dar vienas pasiruošimo naujajam LKL sezonui rungtynes. Šį kartą Prienų komandos varžovai buvo Kauno „Žalgirio“ dubleriai. Šiose rungtynėse komandos strategas leido į aikštelę išbėgti 12 žaidėjų.

Prienų komanda, kaip ir galima buvo tikėtis, įveikė NKL sezonui besiruošiančius „Žalgirio“ dublerius (101:80). Statistika rodo, kad „Labas GAS“ krepšininkai jau pirmoje pirmojo  kėlinio pusėje  įgijo 11 taškų pranašumą (20:9) , po pirmojo kėlinio turėjo 8 taškų persvarą (28:20). Antrajame kėlinyje prieniškiai išlaikė iniciatyvą ir padidino savo pranašumą po dviejų kėlinių iki 10 taškų (55:45). Po didžiosios pertraukos Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai dar padidino savo dominavimą  ir po trijų kėlinių jau pirmavo 12 taškų (79:67), o ketvirtajame kėlinyje galutinai perėmė iniciatyvą ir įveikė Kauno komandą 21 taško skirtumu (101:80).

„Labas GAS“ komandoje penki žaidėjai pelnė 11 ir daugiau taškų (19). Rezultatyviausiai Prienų komandos gretose žaidė Isiah Osborne. Jo sąskaitoje 19 taškų. 16 taškų įmetė Giedrius Bergaudas, 14 – Rokas Gadiliauskas, 13 – Doko Šalič, 11 – Jylan Washington.  Mintautas Mockus pelnė 8 taškus, Titas Sargiūnas – 7.

Deja, nežiūrint į pergalę, Prienų komanda beviltiškai pralaimėjo kovą po krepšiais (21/38). Komandos aukštaūgiai sugriebė tik 9 kamuolius iš 28 komandos atkovotų. Tiesa, „Labas GAS“ krepšininkai šį kartą atliko nemažai rezultatyvių perdavimų (28) ir suklydo tik 12 kartų. Ir tokie rezultatyvių perdavimų ir klaidų skaičiai suteikia vilčių, jog komandinis žaidimas taps pagrindiniu komandos ginklu kovojant dėl pergalių.

Rugsėjo 24 d. Prienų komandos laukia rungtynės su jonaviečiais, kuriems vadovauja prieniškis Virginijus Šeškus.