Pirmą kartą surengtame Baltijos šalių petankės meistrų vienetų čempionate – Vytautas Gedminas tarp stipriausiųjų

Gelbėkit vaikus

IMGP5515

kvitrina.com

Latvijoje pirmą kartą vykusiame Baltijos šalių petankės meistrų vienetų čempionate dalyvavo ir Birštono atstovai Vytautas Gedminas ir Kęstutis Pranculis. Upesciemse susirinko 27 petankės meistrai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Kvalifikaciniame turnyre buvo sužaisti penki turai, kurie ir išaiškino, kas kovos dėl nugalėtojo vardo, o kas varžysis Paguodos turnyruose.

IGP1585

Vytautas Gedminas iš penkių susitikimų laimėjo 4 ir pateko į finalinį aštuonetą. Kęstutis Pranculis iškovojo 3 pergales ir varžėsi dėl 9˗16 vietų.

Deja, Vytautas Gedminas ketvirtfinalyje nusileido varžovui iš Estijos 1:13 ir paleido šansą kovoti dėl prizinių vietų. Kovoje dėl 5˗8 vietų Vytautas įveikė abu varžovus (13:3, 13:6) ir iškovojo penktąją vietą tarp 27 dalyvių.

IGP1925

Kęstutis Pranculis Paguodos turnyro ketvirtfinalyje įveikė varžovą (13:3) ir pratęsė kovą dėl 9-osios vietos. Deja, antrajame susitikime pralaimėjo (4:13), bet kovoje dėl 11-osios vietos sužaidė pagirtinai (13:8) ir bendroje įskaitoje užėmė 11-ąją vietą.

Labai nesmagu, kad Lietuvoje asmeninės atskirų žmonių ambicijos suskaldė petankės bendruomenę į dvi stovyklas. Toks supriešinimas nieko gero neduoda, tik temdo šios sporto šakos įvaizdį tarptautinėje petankės bendruomenėje.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti