PFL taurės varžybose paaiškėjo pusfinalio poros

Ignas Mineikis

Liepos 3 d. Paprienės stadione buvo sužaisti PFL taurės varžybų ketvirtfinaliai. Tiesa, FK „Prienai“ futbolininkams kelialapis į pusfinalį atiteko be kovos, nes į rungtynes neatvyko „Stakliškių“ komanda, kuriai buvo užskaitytas techninis pralaimėjimas (0:3).

FK „Prienai“ jaunimas pusfinalyje susitiks su „Stadiono“ komanda, kuri sugebėjo palaužti Balbieriškio „Ringio“ kariauną (1:0).

Rungtynių pradžioje pelnytas įvartis, kaip paaiškėjo vėliau, tapo pergalingu. „Stadiono“ futbolininkai žaidė su ugnele ir, atrodė, antroje rungtynių pusėje jiems pritrūks jėgų. Bet prieniškiams viskas baigėsi sėkmingai.
Viena antrojo pusfinalio  komanda paaiškėjo po FC „Birštono“ ir FK „Kašonys“ rungtynių. Pirmajame kėlinyje sėkmingai šiame sezone rungtyniaujantys kašoniškiai ilgokai neleido mačo favoritams FC„Birštonas“ komandai jaustis aikštelėje padėties šeimininkais. Deja, bet pirmasis įvartis į „Kašonių“ komandos vartus krito po rikošeto nuo savojo žaidėjo (1:0).

Antrajame kėlinyje kurorto komanda realizavo turėtą aikštės pranašumą ir greitai įgijo keturių įvarčių persvarą (4:0). Paskutinius du įvarčius mače pelnė „Kašonių“ futbolininkai. Tiesa, vieną į varžovų vartus (4:1), kitą – į savo (5:1).
FC „Birštonas“ varžovas pusfinalyje paaiškėjo „Ąžuolo“ ir „Jiezno“ komandų susitikime. Abi komandos buvo nusiteikusios perkopti ketvirtfinalio barjerą.

Visgi, šį kartą sėkmė lydėjo „Ąžuolo“ komandą. Praėjusiųjų metų taurės savininkai kiekviename kėlinyje pelnė po įvartį (2:0) ir prasimušė į pusfinalį.