PFL taurės ketvirtfinalyje – lygiosios ir „Ringio“ sutriuškinimas

Birželio 23 d. Paprienės stadione buvo sužaisti PFL taurės varžybų ketvirtfinalio mačai. Primename, jog burtai nulėmė, kad į PFL taurės pusfinalį be žaidimo pateko „Scapa-Stadiono“ futbolininkai. Dėl kitų kelialapių kovojo FK „Birštono“ ir Balbieriškio „Ringio“ bei „Ąžuolo“ ir „Kalniečių“ komandos.

Deja, bet lauktos kovos rungtynėse tarp FK „Birštono“ ir PFL čempionato lyderių „Ringio“ futbolininkų sirgaliai neišvydo, nes Balbieriškio komanda atvyko į rungtynes ne pačios pajėgiausios sudėties. FK „Birštono“ ekipa išnaudojo šią aplinkybę ir sutriuškino „Ringio“ futbolininkus (8:1).

Kitose rungtynėse vyko rimta kova. Tiesa, pirmajame kėlinyje sėkmės svarstyklės buvo „Ąžuolo“ futbolininkų pusėje, ir į „Kalniečių“ vartus krito du įvarčiai (2:0). Antrajame kėlinyje viskas apsivertė. „Kalniečiai“ perėmė iniciatyvą ir išlygino rezultatą (2:2). Šis rezultatas leido abiem komandoms patekti į PFL taurės varžybų pusfinalį.

Ir vėl buvo traukiami burtai, kurie lėmė, kad pusfinalyje susitiks „Scapa-Stadiono“ ir „Kalniečių“ bei „Ąžuolo“ ir FK „Birštono“ komandos. Pusfinalio mačai vyks birželio 30 d. Paprienės stadione.