•  

     

     

     

PFL staigmenos – pirmoji „Ąžuolo“ pergalė, pirmasis „Ringio“ pralaimėjimas

IMGP1654

kvitrina.com

Rugsėjo 1 d. Paprienės stadione buvo sužaistos dvejos PFL „Ekofrisos“ čempionato „Nemuno“ taurei laimėti II rato III turo rungtynės.

Pirmosios į aikštelę išbėgo „Kalniečių“ ir „Ringio“ komandos. Pirmojo rato lyderis „Ringis“ susidūrė su aršiu varžovų pasipriešinimu. „Kalniečiai“ buvo užsivedę ir pirmieji pelnė įvartį (1:0). Antrajame kėlinyje „Ringio“ situacija prastėjo lyg ant mielių. Dar du įvarčiai krito į jų vartus (3:0). Ir kai atrodė, jog „Kalniečiai“ iškovos įtikinamą pergalę, Balbieriškio futbolininkai pakilo į šturmą ir prasinešė lyg uraganas. Per kelias minutes du įvarčiai vienas po kito atsidūrė Birštono seniūnijos ir Jiezno futbolininkų suburtos komandos vartuose (3:2). Visgi, „Ringio“ komandai pritrūko laiko išgelbėti rungtynes ir teko patirti pirmąjį pralaimėjimą.

IMGP1740

Nemažiau įdomios buvo ir kitos rungtynės tarp dviejų Prienų komandų – „Ąžuolo“ ir „Scapa-Stadiono“. Pirmasis kėlinys praėjo labai dinamiškai ir komandos pasidalino po įvartį (1:1). Antrajame kėlinyje sėkmė lydėjo „Ąžuolo“ futbolininkus, kurie laimėjo kėlinį rezultatu 3:1 ir iškovojo pirmąją pergalę šio sezono PFL čempionate (4:2).

PFL „Ekofrisos“ čempionate „Nemuno“ taurei laimėti pirmauja FK „Birštono“ futbolininkai (12 taškų), „Ringio“ vyrukai užima 2 vietą (11 taškų), į trečiąją pakilo „Kalniečiai“ (8 taškai).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti