PFL „Nemuno“ čempionate užfiksuota pirmoji staigmena – krito favoritas

IMGP6818Gegužės 3 d. PFL „Nemuno“ čempionate buvo sužaistos vienerios rungtynės.

Susitiko Birštono „Erno“ ir Jiezno komandos. Rungtynių favoritais buvo laikoma gerai sukomplektuota Birštono komanda. Tiesa, jiezniškiai – bet kokiam varžovui ne dovana ir žaidžiant su jais galima tikėtis visko.
Rungtynių pradžia parodė, jog abi komandos nusiteikusios kovoti dėl pergalės. Pirmieji savo tikslą pasiekė Jiezno futbolininkai – įvartį pelnė Ūdrys Žalys (0:1). Bet Kęsto Joneliūno auklėtiniai nesiruošė stebėti varžovų siautėjimo, patys ėmėsi ryžtingų veiksmų ir Adas Golmanas pelnė išlyginamąjį įvartį (1:1), o kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą savo komandos naudai (2:1).
Antrajame kėlinyje vyko apylygė kova, bet Jiezno komandos „dūriai“ buvo aštresni. Vienoje iš atakų Laimis Pempė dešiniajame atakos krašte laimėjo dvikovą su „Erno“ žaidėju ir atliko tikslų perdavimą link vartų. Ū. Žaliui beliko tik pasiųsti kamuolį į varžovų vartus (2:2). Birštono komanda puolė taisyti padėti, bet praleido dar vieną įvartį (2:3). Trečiąjį savo įvartį pelnė Jiezno komandos puolėjas Ū. Žalys.
Iki pat rungtynių pabaigos Birštono komanda spaudė varžovus, bet pelnyti įvarčio taip ir nesugebėjo.
Po rungtynių „Erno“ komandos treneris K. Joneliūnas pasveikino varžovus su pelnyta pergale. Pasak trenerio, jo komanda sužaidė labai prastai ir pasikartojo pirmųjų varžybų sindromas, kai pirmaudama ekipa mananti, jog jau padarė savo darbą. Anot K. Joneliūno, jei su „Kašonių“ komanda pavyko po praleisto įvarčio išsaugoti pergalingą rezultatą, tai Jiezno futbolininkai nubaudė už tokį pasitikėjimą savo jėgomis.
Jiezno komandos puolėjas Vytautas Bajoras, vis dar apimtas džiugesio, pasakė, jog komanda per pertrauką išsibarė ir antroje pusėje, vedama sportinio pykčio, iškovojo pergalę.