PFL „Nemuno“ čempionate staigmena – „Jieznas“ prarado taškus rungtynėse su KKSC futbolininkais

Ignas Mineikis

Birželio 6 d. PFL „Nemuno“ čempionate buvo sužaistos dvejos rungtynės.

Vienose iš jų buvo užfiksuota čempionato staigmena – „Jiezno“ komanda nesugebėjo įveikti „KKSC/ Tango-Pizza“ futbolininkų. Rungtynės pasibaigė nulinėmis lygiosiomis.

Gegužės 17 d. atidėtose rungtynėse Balbieriškio „Ringio“ komanda sutriuškino „Kašonių“ futbolininkus (8:0). Tiesa, pirmajame kėlinyje kašoniškiai dar laikėsi ir leido varžovams pasižymėti tik du kartus (2:0), bet antrajame kėlinyje „Ringio“ puolimas buvo nesustabdomas.

Paaiškinimas. Gegužės 23 d. „Ringio“ žaidėjas G. Mejeris gavo raudoną kortelę ir pagal nuostatus turės praleisti dvejas rungtynes. Mače su „Kašonių“ komanda jis žaidė, nes tai šios rungtynės buvo nukeltos iš gegužės 17 d.