•  

     

     

     

     

PFL „Nemuno“ čempionate – lyderių rokiruotės

PFL „Nemuno

PFL „Nemuno“ čempionatas įsibėgėjo, ir iki reguliaraus etapo pabaigos komandoms liko sužaisti po 1-2 rungtynes. Rugsėjo 10-13 dienomis buvo sužaisti 6 iš 7 planuotų mačai. Nesmagu, bet į rungtynes su „Balbieriškio“ komanda neatvyko „Veiverių“ futbolininkai. Pastariesiems buvo užskaitytas techninis pralaimėjimas rezultatu 0:3.

Pergales iškovojo ir kitos pirmaujančios komandos. Birštono „SC-Ernas“ futbolininkai sutriuškino stakliškiečius. Jau po pirmojo kėlinio Kęsto Joneliūno auklėtiniai pirmavo rezultatu 3:0. Antrajame kėlinyje jie padidino savo pranašumą iki 6 įvarčių (7:1).

Laimėjo ir „Stadiono“ futbolininkai, kurie susitvarkė su ambicinga N. Ūtos komanda. Gintaro Budriko suburta komanda iškart ėmėsi darbo ir pelnė du įvarčius iš eilės (2:0). Bet N. Ūtos vyrukai parodė nagučius ir sušvelnino skirtumą iki vieno įvarčio (2:1). Tiesa, šį kartą „Stadiono“ kariauna buvo nusiteikusi karingai ir įgijo 4 įvarčių pranašumą (5:1). Tačiau N. Ūtos futbolininkai neliko stebėtojais, kaip jiems mušami įvarčiai, ir patys parodė, jog moka tai daryti (5:3).

Vis tik stipresnis buvo„Stadionas“, ir iškovota pergalė leido šiai komandai vėl pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Sunkią pergalę rungtynėse su „Jiezno“ futbolininkais iškovojo kol kas be pralaimėjimų žengianti „Ąžuolo“ komanda (1:0). Bet mačas parodė, jog potencialūs čempionato lyderiai vis dažniau susiduria su didesniu varžovų pasipriešinimu.

Tai įrodė ir jų mačas su KKSC-95 futbolininkais, kuris pasibaigė be įvarčių (0:0). Tad „Ąžuolo“ futbolininkai prarado pirmuosius taškus.

Derbis tarp „Jiezno“ ir „Kašonių“ komandų pasibaigė užtikrinta jiezniškių pergale (6:0), o KKSC-97 jaunimas įveikė „Linksmakalnio“ vyrukus (2:0).

Čempionate net keturios komandos yra iškovojusios po 6 pergales. Tiesa, „Stadiono“ komanda yra sužaidusi 9 rungtynes (I vieta), Birštono „SC-Ernas“ (II vieta) ir „Balbieriškis“ (IV vieta) – po 8, „Ąžuolas“ (III vieta) – 7.

Po kiekvienų šių lyderių rungtynių keičiasi ir PFL „Nemuno“ čempionato lyderiai. Pirmauja tai viena, tai kita komanda.

Primename, jog pirmąsias keturias vietas reguliariajame etape užėmusios komandos kovos dėl „Nemuno“ taurės, o likusios aštuonios komandos – dėl „Krašto Vitrinos“.

Ignas Mineikis

 

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti