PFL „Nemuno“ čempionate – lemiamos kovos

1234609_512545788830105_798574280_n

PFL „Nemuno“ čempionato reguliarusis etapas eina prie pabaigos: komandoms liko sužaisti po 1-2 rungtynes. Deja, iš čempionato dėl nuostatų pažeidimo (du kartus komanda neatvyko į rungtynes be pateisinamų priežasčių) pašalinta KKSC-95 komanda. Trims komandoms (Birštono, N. Ūtos ir Stakliškių), kurios dar nebuvo sužaidusios rungtynių su KKSC-95 futbolininkais, užskaitytos pergalės. Po šių korekcijų čempionato lyderiais vėl tapo Birštono „SC-Ernas“ futbolininkai (10 rungtynių, 26 taškai). Antroje vietoje žengia „Ąžuolo“ komanda (8/24), trečioje – „Balbieriškio“ (9/22). Ketvirtąją vietą užima „Stadiono“ vyrukai (9/21).

Rugsėjo 17 d. Birštono „SC-Ernas“ futbolininkai, po pirmojo kėlinio pirmavę 1:0, antrame palaužė „Kašonių“ komandą 4:0.

„Ąžuolo“ veteranai taip pat tik antrame kėlinyje sugebėjo įrodyti pranašumą prieš „Veiverių“ futbolininkus. Veiveriškiai pirmieji įmušė įvartį (0:1), o „Ąžuolo“ komanda dar pirmame kėlinyje rezultatą išlygino (1:1). Tiesa, antrame kėlinyje veteranų pranašumas buvo akivaizdus (6:1).

Į rungtynes neatvykus KKSC-95 komandai pergalė buvo užskaityta „Balbieriškio“ futbolininkams (3:0).

Čempionato nugalėtojai spręsis „Ąžuolo“ – „Stadiono“, „Ąžuolo – „Balbieriškio“ ir „Ąžuolo“ – Birštono „SC-Ernas“ rungtynėse.