PFL „Nemuno“ čempionate – kol kas daugvaldystė

IMGP6044Ignas Mineikis

Birželio 12 d. PFL „Nemuno“ čempionate sužaistas paskutinis pirmojo rato turas. Tiesa, „Ringio“ ir „Jiezno“ komandos dar turės sužaisti atidėtas rungtynes.
Penktadienio turas buvo pilnas netikėtumų. Pirmiausiai krito iki šiol pirmavę „Ąžuolo“ futbolininkai, kurie neatsilaikė prieš „Birštono“ puolimo mašiną. Tiesa, pirmajame kėlinyje komandoms nepavykdavo nuginkluoti varžovų vartininkų, bet užtat antrajame „Birštono“ vyrukai pasismagino ir privertė „Ąžuolo“ futbolininkus keturis kartus išimti kamuolį iš vartų, o į savo leido įmušti tik vieną (1:4).

Balbieriškio „Ringio“ komanda nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš „Stakliškių“ komandos. Jau pirmajame kėlinyje buvo aišku, kas laimės, nes „Ringio“ komanda mušė įvarčius vieną po kito ir po pirmojo kėlinio pirmavo 7:1. Antrajame kėlinyje žaidimas šiek tiek išsilygino. Balbieriškiečių puolimas nebuvo toks aršus, o „Stakliškių“ futbolininkai vėl pelnė paguodos įvartį (10:2).

Pastaruoju metu savo žaidimo nesurandanti „Jiezno“ komanda nesugebėjo rimčiau pasipriešinti „Prienų“ futbolininkams. Prieniškių jaunimas pirmajame kėlinyje pelnė 3 įvarčius, antrajame pridėjo dar du. „Jiezno“ vyrukai sugebėjo pelnyti tik vieną įvartį ir patyrė eilinį pralaimėjimą (5:1).

Įtemptai klostėsi „Stadiono“ ir „Kašonių“ komandų rungtynės. Tiesa, pirmajame kėlinyje sėkmė lydėjo „Stadiono“ futbolininkus, kurie įmušė du įvarčius (2:0). Antrajame kėlinyje „Kašonių“ komanda dar kartą įrodė, jog niekada nepasiduoda ir kovoja iki pat rungtynių pabaigos. Deja, kašoniškiai sugebėjo tik sušvelninti rezultatą (2:1).

Po septynių turų trys komandos surinko po 13 taškų („Birštonas“, „Ringis“, „Stadionas“), dvi – po 11 („Ąžuolas“, „Prienai“). „Kašonių“ komandos sąskaitoje 7 taškai, „Jiezno“ – 4, „Stakliškių“ -2.