Pėstieji – pamiršti

Gelbėkit vaikus

 Skaitytojo laiškas

20180919_111507

 

Alvydas Barščevičius

Prienai pastaruoju metu stipriai atsinaujina. Ir tai man patinka. Patinka ir tai, jog Prienų rajono valdžia sugebėjo pareikalauti, kad per miestą nevažinėtų sunkiasvoris transportas. Laukiu, kada bus įrengtas fontanas, ir noriu pamatyti, kaip  pasikeis aikštės vaizdas.

Bet pasipiktinau, kai reikėjo žingsniuoti iki tilto. Visur perkasta, o apie pėsčiuosius net nepagalvota. Suprantu, kad kelininkų rangovas tvarko kelią, bet kodėl nepasirūpinta, kad pėstieji galėtų tvarkingai pasiekti jiems reikalingą vietą?

Smėlis, skalda, grioviai ir eik, kaip nori. Kitą kartą eidamas link tilto turėsiu avėti patogesnę turistinę avalynę. Bet, ar taip gerai?

Manau, kelio tvarkytojai turėjo pasirūpinti patogiais pėsčiųjų praėjimais, o ne smėlėtais ir duobėtais.

 

Taip pat skaitykite

2 komentarai

 1. Antanas

  sutartis pasirašinėja ir procesą prižiūri ne meras , o savivaldybės administracija. Kodėl ji to tinkamai nedaro? Nesugeba! Daug ko laiku nesugebėjo ir transporto srautų per Prienus sureguliuoti ir dar daug ko.
  Svarbu kad mums paaiškina kodėl vieną ar kitą darbą padaryti neįmanoma…

  Atsakyti
 2. pėstysis

  Meras pėsčias nevaikšto. O jeigu ir vaikščiotų pėščias tai kaip ir daugeliu atvejų atsakymas būtų tai ne savivaldybė užsakovas, nieko išspręsti negalime, tai ne nuo mūsų priklauso ir t.t.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti