• Skelbimas Prienu krasto svente A1   2022

Permainos Taryboje – Vaidą Kupstą nuo 2022 m. pakeis Aušra Deltuvienė

vaidas_malkos

Vacys Staknys

Gruodžio 23 d. vykęs Prienų rajono Savivaldybės tarybos nuotolinis posėdis buvo vienas iš dinamiškiausių šiais metais, nes tiek pasisakančių įvairiais klausimais Tarybos narių senokai buvo.

Audrius Narvydas

Audrius Narvydas

Bet įdomiausia informacija nuskambėjo jo pabaigoje. Tarybos narys Audrius Narvydas pateikė merui ir administracijos direktoriui šūsnį klausimų dėl prarastų lėšų Prienų KKSC, pralaimėto teismo po iškirstų medžių bei Savivaldybės administracijos direktoriaus atsakomybės, dėl „Prienų šilumos tinklų“ direktoriaus atleidimo priežasčių bei Prienų rajono savivaldybės pozicijos dėl sveikatos įstaigų pertvarkos ir kitų klausimų. Tarybos narys panoro atsakymus gauti žodžiu.

Rima Zablackienė

Rima Zablackienė

Tarybos narė Rima Zablackienė perskaitė kreipimąsi į merą ir Tarybą dėl pėsčiųjų tako įrengimo Pakuonyje, Sodų gatvėje (regioninis kelias). Prašoma lėšų pėsčiųjų tako įrengimui 2022 m. iš savivaldybės biudžeto.

Aušra Deltuvienė

Aušra Deltuvienė

Bet netikėčiausias buvo Tarybos nario Vaido Kupsto pasisakymas, kuris pranešė, jog traukiasi iš Tarybos ir užleidžia vietą Aušrai Deltuvienei. Jis patikino, kad sprendimas ne politinis, o daugiau dvasinis. V. Kupsto teigimu, atėjo laikas daugiau dėmesio skirti krikščioniško gyvenimo uždaviniams, kurie nubrėžti Kristaus, kurio gimtadienį minime kasmet.

Vaidas Kupstas

Vaidas Kupstas

V. Kupstas jau ne pirmus metus bandė tarp Tarybos narių pasėti dvasingumo ir tolerancijos sėklas, skatino atsigręžti ir suprasti Kristaus amžiniškumo pamokas. Anot jo, darbas Taryboje buvo lyg  tarnystės Kristui vienas iš epizodų, dabar atėjo laikas kitam tarnystės etapui, kuriam ir bus skirta daugiau prasmingo laiko.

Bet V. Kupstas teigė, jog tarnystė rajono žmonėms tęsis, tik kitais būdais.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. Nuomonė

    Kažin ar yra žmonių, kurie nusimano visose srityse arba kaip lietuviai apie krepšinį. Todėl rašau tik savo nuomonę, neperšu joms niekam. Susidaro toks vaizdas, kuo daugiau kalbam apie skaidrumą ir tarnavimą žmogui, tuo daugiau dangstomės, vagiam, dalinamės postus ir įtakas giminių ir šeimų klanuose. O kur žmogus? O taip, jis yra, tik mūsų tarnams valdžioje jo prireikia prieš rinkimus, po to belieka duot jam diplomą ar gėlių ar kokį koncertą suorganizuot už biudžeto pinigus, dar tiesa verslininkai, kokie penki, kurie ateina, ir turi kantrybės kavos į savivaldybę pagert. Liūdna ir to liūdesio neužgožia lozungai ar gražūs vaizdai. Vienas žmogus pasakė, rajone valdo klanas, kas prieš jį, tas ne rajono gyventojas ir ne rinkėjas. Pagalvokim apie tai „ne rinkėjai“ ir „ne gyventojai“. Geresnių Jums 2022.

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti