Pergale šventinėse rungtynėse „Nemunas“ prisidėjo prie pozityvios nuotaikos kurorto šventėje

IMGP4092

Birželio 12 d. Birštono stadione buvo sužaistos KAFF III lygos rungtynės tarp Birštono-Prienų „Nemuno“ ir Kauno „Šturmo“. Pažiūrėti bendros dviejų savivaldybių komandos žaidimo susirinko nemažai sirgalių, ir „Nemuno“ futbolininkai jų nenuvylė.

Pirmajame kėlinyje po Aivaro Zagursko smūgio „Nemunas“ išėjo į priekį (1:0). Visgi, antroje pirmojo kėlinio pusėje svečiai perėmė iniciatyvą ir rezultatą išlygino (1:1).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai po tikslių Roberto Ratkevičiaus ir Renato Balnanosio smūgių įgijo dviejų įvarčių skirtumą (3:1).

Antroje antrojo kėlinio pusėje pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus. Svečiai perėmė iniciatyvą ir jiems pavyko sumažinti skirtumą iki vieno įvarčio (3:2). Dar vienas taiklus Roberto Ratkevičiaus smūgis grąžino „Nemunui“ dviejų įvarčių persvarą (4:2). „Šturmo“ futbolininkai tęsė atakas ir jiems pavyko dar sykį nuginkluoti „Nemuno“ vartų sargą (4:3), bet pergalę šventė aikštės šeimininkai „Nemuno“ futbolininkai.

Komandos treneris K. Deltuva, po rungtynių komentuodamas banguotą komandos žaidimą, pasakė, jog ir pirmojo, ir antrojo kėlinio antroje pusėje iš žaidimo buvo išimti keletas pagrindinių žaidėjų, todėl varžovai ir įgydavo nedidelį pranašumą.

Po šios pergalės „Nemuno“ futbolininkai pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Prieš rungtynes „Nemuno“ komandai buvo perduoti apdovanojimai už praeitais metais iškovotą KAFF taurę.

Ir dar. Prieš KAFF rungtynes Birštono stadione šeimininkavo vaikai – vyko jų futbolo turnyras.