•  

     

     

     

Pereinamoji mero taurė iškeliavo į Kauną

IMGP3830Rugsėjo 7 d. Birštono petankės aikštyne vyko tradicinis dvejetų turnyras kurorto mero taurei laimėti.

Praeitais metais gražuolė taurė nukeliavo į Šiaulius, o jos savininke metams tapo „Dukto“ komanda. Šiemet į Birštoną ginti nugalėtojų vardo atvyko ne tik taurės turėtojai, bet ir dar rimtesnis desantas iš Šiaulių – iš viso šešios komandos.

Dar didesnės pajėgos kovoti dėl mero taurės atvyko iš Kauno.

Šeimininkų garbę ginti buvo pasiruošę keturios komandos: „ Šilagėlė“ (Vytautas Gedminas, Vytautas Vaitkevičius), „Apči“ (Irma Gedminaitė, Paulius Bagdanavičius), „Lelijų“ (Ilona ir Leonas Palaikiai) ir MT (Mantas Michaliunjo, Tomas Vincekas).

Po keturių atrankos turų buvo išaiškintos 8 komandos, kurios pratęsė kovą dėl nugalėtojų vardo, o likusios žaidė paguodos turnyre.

Į finalinį aštuntuką prasimušė 4 Kauno ir po dvi Šiaulių ir Birštono komandas.

Deja, aikštyno šeimininkams pirmasis atkrentamasis turas baigėsi nesėkmingai. „Šilagėlė“ 6:10 pralaimėjo būsimiems turnyro nugalėtojams A3 dvejetui, o „Apči“ (8:10) neatsilaikė prieš „Progreso“ komandą.

Kurorto komandoms nebuvo sėkmingos kovos ir dėl penktosios vietos. „Šilagėlė“ po įnirtingo galynėjimosi nusileido „Arkos“ dvejetui (11:13), o „Apči“ nepasipriešino „Dukto“ komandai (5:13).

Birštono derbis pasibaigė „Šilagėlės“ pergale (13:10), kuri liko septinta, o „Apči“ tenkinosi aštuntąja pozicija.

IMG_4943

Tolimesnės kovos parodė, jog pereinamoji taurė pakeis šeimininkus. Taurė perėjo į kauniečių rankas. Turnyrą laimėjo A3 komanda (Almantas Burneika, Algis Petrauskas), finale įveikusi „Gubernijos“ dvejetą iš „Šiaulių“. Trečioji vieta atiteko „Progreso“ komandai.

Kitos dvi Birštono komandos atitinkamai užėmė 14 („Lelijų“) ir 18 (MT) vietas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti