•  

     

     

     

     

Per savaitę Prienų ligoninėje ėminiai dėl koronaviruso paimti iš 237 asmenų, 103 iš jų testai teigiami

covid_poskyris

kvitrina.com

Pasak Prienų ligoninės direktorės Jūratės Milaknienės, gruodžio 25–31 dienomis įstaigoje testai dėl koronaviruso buvo atlikti 237 asmenims (14 globos įstaigų darbuotojų, 6 medikams, 217 pacientų). Teigiami rezultatai nustatyti vienam globos įstaigų darbuotojui, 4 medikams ir 98 pacientams.

Anot įstaigos direktorės, iš 216 ligoninės darbuotojų (50 iš jų tai antraeilis darbas) 110 nebuvo susirgę Covid-19 liga. Šiuo metu koronavirusu serga 4 ligoninės medicinos darbuotojai.

Prienų ligoninėje per du mėnesius nuo Covid-19 ligos mirė vienas darbuotojas ir apie 20 pacientų.

Iš 45 vakcinuotų medicinos darbuotojų vienas susirgo koronavirusu. Kitiems jokių alergijų nebuvo fiksuota. Karščiavimo klinika ir Priėmimo skyrius kasdien priima apie 20 karščiuojančių pacientų. Covid-19 poskyris nuolat užimtas.

J. Milaknienė teigė, jog antrąjį pusmetį pernai medicininei įrangai ir apsaugos priemonėms išleido apie 100 000 eurų. Tiesa, 10 000 eurų buvo gauta iš ministerijos apsaugos priemonėms. Bet žadėtų kompensacijų kol kas nesimato. Įstaiga įsigijo du mobiliuosius rentgeno aparatus, iš kurių vienas naudojamas Covid-19 poskyryje, o kitas – Karščiavimo klinikoje. Nuolat perkami deguonies ryšuliai. Prienų rajono savivaldybė, kaip ligoninės steigėja, esant reikalui, ištiesia pagalbos ranką. Buvo sulaukta pagalbos apsaugos priemonėmis ir iš Birštono savivaldybės.

Portalo žiniomis, artimiausiu metu bus skiepijami dar 68 Prienų ligoninės medicinos darbuotojai ir 27 Prienų GMP darbuotojai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti