Penktoji „Gerumo paukštė“ – padėkų už gerus ir prasmingus darbus šventė 

79741570_1291683534351422_3909930019148791808_o

kvitrina.com

Gruodžio mėnesį, Advento metu, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos bendruomenė tradiciškai sako „ačiū“ savo mokiniams, mokytojams, rėmėjams, draugams. Štai ir besibaigiant 2019 metams mokyklos salėje buvo surengta jau penktoji padėkos šventė, kurios metu buvo išdalinta 10 „Gerumo paukščių“ (autorė A. Deltuvienė). 

Mokyklos pranešimo autorė Vita Pikčilingienė taip apibūdino šventės dvasinę bendrystę: „Šiame pašėlusiame bėgime, besibaigiant metams ir artėjant Didžiosioms šventėms, vertinam ir branginam laukimo laiką – Adventą, kad galėtume dar daug ką nuveikti, tobulindami save, augdami dvasia, skleisdami aplink save meilę ir gėrį. Tai virsmas, kuris, nori to, ar ne, vis tiek vyksta.  Vyksta aplinkoje. O mumyse? Kur krypsta mūsų žvilgsnis? Kur skrieja mintys?“

Pranešime spaudai taip pat nurodoma, jog pradžioje buvo įžiebta Angelo žvakė, kuri simbolizavo gerumą, darbštumą, nuoširdumą ir susikaupimą Advento laikotarpiu.

Padėkos buvo įteiktos ir mokyklos socialiniams partneriams.

Šventėje dalyvavo Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir žemės ūkio ministro, Seimo nario nario A. Palionio padėjėja V. Petkevičienė, kiti garbingi svečiai ir, aišku, „Revuonos“ pagrindinės mokyklos bendruomenės atstovai.

Organizatorių nuotraukos

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti