Penktasis PFL turas: „Birštono“ puolimo grandies šėliojimas, sunki „Ąžuolo“ pergalė ir dvejos lygiosios

Ignas Mineikis

Gegužės 22-23 dienomis Paprienės stadione buvo sužaistas penktasis PFL „Nemuno“ čempionato turas.

Prastai čempionatą pradėjusi „Birštono“ komanda šiame ture nepagailėjo nebūdingai sau žaidusių „Stadiono“ futbolininkų. Jau pirmojo kėlinio pradžioje kurorto futbolininkai išsiveržė į priekį (3:0). Tiesa, „Stadiono“ komandai pavyko pelnyti įvartį (3:1) ir kurį laiką žaidimas išsilygino. Bet pirmojo kėlinio pabaigoje „Birštono“ futbolininkai vėl papylė įvarčių. Ir į pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 6:1 „Birštono“ komandos naudai.

Antrajame kėlinyje situacija aikštelėje nepasikeitė. „Birštono“ komanda kontroliavo situaciją aikštėje ir mušė įvarčius (10:1). „Stadionui“ pavyko įmušti dar vieną įvartį (10:2), bet tašką rungtynėse pastatė „Birštono“ futbolininkai (11:2).

Kitame mače, kur žaidė „Ąžuolo“ ir „Prienų“ komandos, taip pat buvo pelnytas greitas įvartis (1:0).

Bet, kaip paaiškėjo, tai buvo vienintelis įvartis šiose rungtynėse, kuris ir nulėmė „Ąžuolo“ pergalę.

Rungtynėse tarp „Kašonių“ ir Balbieriškio „Ringio“ komandų buvo įmušti du įvarčiai. Pirmieji pelnytu tašku džiaugėsi „Ringio“ futbolininkai (0:1).

Bet „Kašonių“ komanda neleido balbieriškiečiams perimti kamuolio kontrolės ir dar pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą (1:1). Antrajame kėlinyje abiejų komandų vartai liko apsaugoti ir rungtynės baigėsi taikiai.

Šeštadienį žaidė „Stakliškių“ ir „Jiezno“ komandos. Sirgaliai pamatė du skirtingus kėlinius. Pirmajame kėlinyje  žaidimą kontroliavo „Stakliškių“ futbolininkai. Jų pastangos virto dviem įvarčiais (2:0). Tiesa, jiezniškiai pirmajame kėlinyje turėjo ne vieną progą pelnyti įvartį, bet nesugebėdavo pataikyti į vartus net šimtaprocentinėmis sąlygomis.

Visiškai kitaip žaidimas klostėsi antrajame kėlinyje. Įvarčius jau mušė „Jiezno“ komanda, kuri išlygino rezultatą (2:2). Visos komandų pastangos laimėti nuėjo perniek ir rungtynės pasibaigė taikiai.