Penktajame rajono pirmenybių ture – favoritų pergalės

Sausio 4-5 d. Prienų rajono savivaldybės krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos šešerios rungtynes. Galima teigti, jog staigmenų nebuvo ir pergales iškovojo favoritai.

Stakliškių krepšininkai įtikinamai įveikė N. Ūtos komandą (76:55). Stakliškiečiai apčiuopiamą pranašumą įgijo antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 18 taškų skirtumu, o po dviejų kėlinių turėjo 21 taško persvarą (49:28). Po didžiosios pertraukos didelių permainų neįvyko ir Stakliškių komanda išlaikė turėtą pranašumą (76:55).

KK „Garliava“ vyrukai tiesiog „pervažiavo“ KKSC-94 krepšininkus ir laimėjo rungtynes 75 taškų skirtumu (109:34).

„Policijos“ komanda nugalėjo KKSC-94 krepšininkus. Tiesa, rungtynės buvo gan įtemptos, bet „Policijos“ komandos vyrukai vienu žingsniu visur buvo greitesni ir geresni, o rungtynes laimėjo 12 taškų skirtumu (92:80).

Apylygė kova vyko ir rungtynėse tarp GSTM ir KKSC-93 komandų. Pirmajame kėlinyje sėkmingiau žaidė GSTM krepšininkai, o kituose geriau žaidė jų varžovai, kurie ir iškovojo pergalę 9 taškų skirtumu (73:64).

Jei „Savivaldybės“ komanda rungtynėse su „Žvėrių  – Erno“ krepšininkais neturėjo vargo ir iškovojo pergalę 30 taškų skirtumu (83:53), tai „Paprūdžių“ vyrukams rungtynėse su Veiverių krepšininkais reikėjo gerokai pasistengti, kad įveiktų oponentus.
Po trijų kėlinių 7 taškais pirmavo veiveriškiai (68:61), bet ketvirtajame aikštelėje jau dominavo  „Paprūdžio“ krepšininkai, kurie ir laimėjo rungtynes 4 taškų skirtumu (83:79).