Penktadienį Nemajūnų dienos centro aikštynuose šurmuliavo Birštono seniūnijos sporto žaidynės

_MG_3126

Birželio 22 d. Nemajūnų dienos centro sporto komplekse vyko XII Birštono seniūnijos žaidynės, kuriose sportininkai varžėsi futbolo, krepšinio, smiginio, svarmens kilnojimo, šachmatų rungtyse.

_MG_3108

Krepšinio varžybos 3×3 vyko dviejose amžiaus grupėse – iki 18 metų ir per 18. Grupėje iki 18 metų varžėsi 3 komandos, o sėkmė lydėjo komandą pavadinimu „Šepečiai“ (V. Diškevičius, D. Jurgelionis, T. Lazauskas, R. Zdanavičius). Antra liko „Zebro“ komanda, trečioji vieta atiteko „Koldūnų“ komandai.

_MG_3118

Vyresniųjų grupėje dėl nugalėtojų vardo kovėsi 4 komandos. Dvi komandos surinko po 5 taškus – „23“ ir „Apelsinai“. Pagal papildomus kriterijus nugalėtojais buvo pripažinta „23“ trijulė (Evaldas Balaika, Edvinas Stražnickas, Evaldas Urbanavičius). „Apelsinų“ komanda liko antra. Trečiąją vietą iškovojo „Vienkiemio“ vyrai.

_MG_3151

5×5 futbolo varžybose dalyvavo 4 komandos. Nugalėtojais tapo komanda „Pozityvas“, iškovojusi 3 pergales. Antrąją vietą užėmė „Nemakliūnų“ futbolininkai. Jų sąskaitoje 2 pergalės. Ant prizininkų pakylos užlipo ir „Krepšininkų“ komanda (1 pergalė).

Smiginio varžybose triumfavo Akvilė Budrevičiūtė (127 taškai) ir Nedas Jančiauskas (143 taškai).

Aurimas Liuiza buvo nepralenkiamas 16 kg svarmens kilnojime. Jis įrankį iškėlė 50 kartų.

Šachmatų varžybose nugalėjo favoritai. Moterų grupėje triumfavo Danutė Urbanavičiūtė, vyrų – Antanas Tankevičius.