Penkių kėlinių rungtynėse – keturių minučių sausra ir šaltakraujiška pergalė per pratęsimą

Sausio 16 dieną Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai antrą kartą penkių kėlinių rungtynėse įveikė „Patriots-Cemento“ komandą (76:67). Šį kartą – jų tvirtovėje. 3,5 kėlinio iniciatyvą savo rankose turėję prieniškiai, ketvirtajame kėlinyje sugalvojo palaikyti kamuolį ir buvo nubausti aikštelės šeimininkų spurtu 14:0 (60:62). Paskutinę pagrindinio laiko minutę įvyko išsigelbėjimas(62:62) ir nusivylimas pramestais metimais, kurie galėjo garantuoti pergalę. Prireikė pratęsimo, kurį Pauliaus Ivanausko auklėtiniai sužaidė šaltakraujiškai ir nugalėjo rezultatu 76:67.

Kaip įprasta, komandą į priekį vedė Arnas Tilindė, kurio sąskaitoje 23 taškai ir 14 atkovotų kamuolių. Geras rungtynes sužaidė Mantas Gūžys (13 taškų, 8 atkovoti kamuoliai) ir Darius Kuzmickas (11 taškų, 6 atkovoti kamuoliai). Prie pergalės prisidėjo visi žaidėjai, kuriems buvo sudaryta galimybė išeiti į aikštelę. Tai buvo trečioji Prienų komandos pergalė.

Įrašas tiesioginės vaizdo transliacijos  ČIA

„Patriots-Cementas“ – „CBet-KKSC“  67:76 (15:17, 12:18, 14:15, 21:12, pratęsimas 5:14 )

IMGP16921

Jau rungtynių pradžioje Prienų komanda po Raimundo Gerbutavičiaus baudos metimų ir Arno Tilindės dvitaškio įgijo 4 taškų persvarą (0:4). Tiesa, aikštelės šeimininkai greitai rezultatą išlygino (4:4). Raimundo Gerbutavičiaus tolimas metimas ir du Mantvydo Gečionio taškai leido svečiams vėl atitrūkti (4:9). Po kelių atakų iš „CBet-KKSC“ persvaros liko tik vienas taškas (8:9). Mantvydo Gečionio prasiveržimas su bauda ir Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pirmavo 4 taškais (8:12). Komandos apsikeitė taikliais metimais (10:14). Aikštelės šeimininkai po dviejų baudos metimų priartėjo vieno metimo atstumu (12:14), bet Manto Jančiausko pataikytas tritaškis atkūrė 5 taškų atotrūkį (12:17). Tiesa, kėlinio pabaigoje iš Prienų komandos pranašumo liko tik du taškai (15:17).

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus (17:17). Ir tada svečiai spurtavo 7:0. Taškus pelnė Arnas Tilindė, Tomas Gūžys, Darius Kuzmickas ir Prienų komanda įgijo 7 taškų persvarą (17:24). Dar po kelių atakų Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pirmavo 12 taškų skirtumu (18:30). Bet antroje antrojo kėlinio pusėje aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki 5 taškų (25:30). Arno Tilindės dvitaškis ir Dominyko Jurgelionio tritaškis atkūrė Prienų komandos dviženklį pranašumą (25:35), bet po dviejų kėlinių „CBet-KKSC“ pirmavo 8 taškais (27:35).

Trečiasis kėlinys prasidėjo netaikliais Arno Tilindės ir Dariaus Kuzmicko metimais ir aikštelės šeimininkai sumažino atsilikimą (30:35). Tiesa, prieniškiai padidino skirtumą iki 9 taškų (30:39). Antroje trečiojo kėlinio pusėje Arnas Tilindė padidino „CBet-KKSC“ komandos persvarą iki 10 taškų (36:46). Po trijų kėlinių Prienų komanda išlaikė 9 taškų pranašumą (41:50).

Kai ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai padidino persvarą iki 14 taškų (41:55), aikštelės šeimininkai paėmė minutės pertraukėlę ir situacija aikštelėje pradėjo stebuklingai keistis. Prieniškiai pradėjo rengti lėtas ir ilgas atakas, kurios pradėjo strigti. Be to, Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pradėjo dažnai klysti ir aikštelės šeimininkai ne tik išlygino rezultatą, bet ir išėjo į priekį (62:60). Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos buvo likę apie minutė. Mantas Gūžys gavo teisę į baudos metimus ir pasinaudojo suteikta proga išlyginti rezultatą (62:62). Iki kėlinio pabaigos Prienų komanda dar turėjo dvi galimybes laimėti rungtynes per pagrindinį laiką, bet Raimundas Gerbutavičius abu kartus šovė pro šalį.

Pratęsimas. Arnas Tilindė pataikė vieną baudą ir tritaškį (63:66). Aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki vieno taško (65:66). Raimundas Gerbutavičius toliau šaudė pro šalį. Tiesa, ir aikštelės šeimininkai nebuvo tokie užtikrinti savo veiksmuose. Likus iki pirmojo pratęsimo apie 2 min. Paulius Ivanauskas paėmė minutės pertraukėlę. Ir pokalbis nuramino komandą. Mantas Gūžys ir Mantas Jančiauskas realizavo baudos metimus (65:70). Aikštelės šeimininkai pelnė du taškus (67:70). Bandydami greičiau išlyginti rezultatą „Patriots-Cemento“ žaidėjai spaudė prieniškius, bet nesugebėjo to padaryti švariai. Mantas Gūžys du kartus stojo prie baudų linijos ir abu kartus pelnė po tašką (67:72). Kėlinio pabaigoje „CBet-KKSC“ krepšininkai du kartus perėmė kamuolius ir Dominykas Jurgelionis abu kartus sėkmingai užbaigė atakas (67:76). Pergalė.