•  

     

     

     

Penkios dovanų idėjos, kurios bus tiek praktiškos, tiek žaismingos

dovanos

Kai ieškome dovanų aplinkiniams, neretai susiduriame su viena gana didele problema. Nežinome, ką nupirkti vien dėl to, nes daugumai sugalvotų idėjų trūksta originalumo bei gilesnės prasmės. Ką padovanoti, kad dovana nebūtų pernelyg nuobodi ir nudžiugintų artimą žmogų praktiškumu bei žaismingumu?

Užrašinės

Tiems, kurie be galo mėgsta planuoti ir visas savo netikėtai iškilusias mintis kažkur užsirašyti, tai bus puiki dovana. Užrašinės gali atlikti tiek planuoklių, tiek sapnų žymėjimo, tiek piešinių kaupimo funkciją, tad jei Jūsų draugui ar draugei yra artimas organizuotumas, tikrai nesuklysite. Rinkitės spalvingus variantus, o jei knygutę dovanojate žinodami jos paskirtį, netgi galite kažką jos pradžioje parašyti. Labai tiktų mielas palinkėjimas susijęs su užrašinės funkcija. Taip paprastą ir praktišką dovaną paversite sentimentalia.

Telefonų dėklai

Jeigu artimas žmogus labai daug laiko praleidžia su telefonu rankose ir yra išsiblaškęs, tikėtina, jog išmanųjį gana lengvai gali pamesti ar subraižyti. Būtent dėkliukai telefonams yra puikus dovanos pasirinkimas. Stenkitės surasti tokį aksesuarą, kuris bus originalus. Mėgstantiems gyvūnus galite nupirkti dėklą tiek su kačių, tiek su šunų iliustracijomis. Mylintiems įvairias švelnias medžiagas padovanoti galite dėklus su unikalia tekstūra, kuri yra maloni prisilietimui. Nepamirškite, kad dėkliukai telefonams turi būti patogūs ir atliekantys savo pagrindinę funkciją – saugoti. Geriau privenkite atlenkiamų ir nepakankamai įrenginio apgaubiančių pasirinkimų. Didelį telefonų dėkliukų asortimentą galite rasti užsukę į https://www.tavotel.lt/.

Kojinės

Artėjant šaltajam sezonui dovanoti praktiškas dovanas, kurios sukuria jaukumą ir sušildo, pasidaro labai normalu. Vienas iš linksmiausių pasirinkimų – kojinės. Šio aksesuaro pasirinkimų parduotuvėse turime galybę – galite rinktis tiek raštuotas, tiek iliustruotas, tiek trumpas, tiek ilgesnes kojines. Svarbiausia, ieškokite tokio varianto, kuris siūlo sintetinių ir natūralių medžiagų derinį tam, kad kojos jaustųsi maloniai ir pernelyg neprakaituotų.

Puodeliai

Tiems, kurie rytą privalo pradėti su šiltu puodeliu kavos, turimų puodelių vis tiek neužtenka. Žinoma, nupirkus paprastą baltą puodelį turbūt nesužavėsite nieko. Jei turite meninių gebėjimų ar norite paeksperimentuoti, galite šį apipavidalinti juodu markeriu ir pakaitinti orkaitėje. Taip sukurtas dizainas išliks, o jį galite suasmeninti kaip tik norite. Kitu atveju, ieškokite spalvingų, bet puikios kokybės keramikos gaminių, kurie nustebins ilgaamžiškumu ir estetiškumu.

Marškinėliai

Žinodami artimo žmogaus nešiojamų rūbų dydžius tikrai galite improvizuoti su dovana. Įsigiję šviesius marškinėlius ir turėdami aiškią idėją galite sukurti unikalią ir asmenišką dovaną. Dauguma parduotuvių siūlo marškinėlių stilizavimo paslaugas ir tikrai padeda įgyvendinti klientų svajones. Svarbiausia dalis čia yra permąstyti, koks apipavidalinimas labiausiai nustebintų draugą. Gal tai galėtų būti kokia nors nuotrauka, kurioje užfiksuotas šiltas atsiminimas, arba linksmas paveiksliukas su šmaikščia citata. Bet kokiu atveju, patys tikrai geriausiai nujaučiate, kas patiks artimajam.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti