Penkiems asmenims rajone nustatyti įtartini simptomai, keturi atsakymai neigiami, vieno atsakymo dar laukiama 

Pav1-536x402

kvitrina.com

Pagal Prienų rajono savivaldybės pateiktą informaciją, rajone 5 asmenims buvo nustatyti įtartini simptomai. Keturi mėginiai dėl koronaviruso ištirti ir gauti neigiami atsakymai. Dėl vieno asmens dar laukiamas atsakymas.

Deja, bet rajono savivaldybė neturi informacijos apie gyventojus, kurie lankėsi užsienyje ir dabar turi laikytis saviizoliacijos reikalavimų. Visos informacijos nėra ir apie medikus, kurie lankėsi užsienyje. Tiesa, naujienų portalas kvitrina.com jau rašė, jog Prienų ligoninėje saviizoliacijos režime yra 3 darbuotojai, kurių artimieji yra grįžę iš užsienio. Taip pat žinome, jog saviizoliacijos režimo laikosi du Prienų PSPC medikai ir du krepšininkai, kurie rungtyniavo Italijoje, vienas asmuo – Jiezno paramos šeimai centre. Šiame centre laukiama ir dar vieno Prienų rajono gyventojo, kuris šiandien grįš iš užsienio. 

Taip pat yra gauti pranešimai apie 7 rajono gyventojus, kurie grįžę iš užsienio ir, anot pranešėjų, nesilaiko saviizoliacijos režimo. Visi asmenys perspėti. Vienas asmuo perspėtas pakartotinai.

Birštono savivaldybėje per savaitę gauta informacijos apie 5 asmenis, kurie grįžo iš užsienio ir galimai nesilaiko saviizoliacijos režimo. 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti