•  

     

     

     

Pavienių atvejų daugėja, židiniai kontroliuojami

korona

kvitrina.com

Pagal NVSC vakar dienos pateiktą informaciją, Prienų rajono savivaldybėje Covid-19 liga serga 225 asmenys. Nuo epidemijos pradžios pasveiko 75 asmenys. 

Prienų rajono savivaldybė pateikė informaciją, jog nauji atvejai siejami su Veiverių PSPC ir Prienų globos namais. Pavieniai susirgimai užfiksuoti verslo ir biudžetinėse įstaigose. Du atvejai užfiksuoti ir Prienų rajono savivaldybės administracijoje. 

Prienų globos namų direktorė Inga Barkauskienė papasakojo, jog įstaigoje situacija stabili. Anot vadovės, Covid-19 liga nustatyta vienam nuolatiniam darbuotojui ir trims, kurie dirba antraeilėse pareigose. Taip pat koronavirusas užfiksuotas vienam gyventojui, kuris izoliuotas „raudonajame“ įstaigos pagrindinio pastato aukšte. „Geltonoje“ zonoje (III aukštas) izoliuoti trys gyventojai, kurie galimai turėjo tiesioginį kontaktą su sergančiu asmeniu. Trečiojo aukšto globos namų gyventojams atlikti Covid-19 testai. Darbuotojų brigados dirba atskirais srautais ir toks darbo organizavimo scenarijus naudojamas nuo pirmojo karantino.

Prienų rajono Socialinių paslaugų centro direktorė Aurelija Urbonienė patikino, jog centro darbuotojai grįžta į darbą ir dabar izoliacijoje yra tik vienas žmogus. Centro veikla ne tik nebuvo sutrikdyta, bet ir suteikta pagalba Veiverių PSPC  slaugos ir palaikomojo gydymo skyriui. 

Portalo žiniomis, situacija suvaldyta ir Veiverių PSPC slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje. Židinio „burbule“ toliau dirba medikė ir kelios slaugytojų brigados.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti