Pavasario taurės laimikis – keturios prizinės vietos

Gegužės 17-18 d. Daniliškėse vykusiose Pavasario taurės dviejų dienų varžybose sėkmingai pasirodė Prienų OSK „Šilas“ orientacininkai. Bendroje įskaitoje šiliečiai iškovojo keturias prizines vietas. Andrius Valatka užėmė antrąją vietą V40 grupėje: pirmąją dieną Andrius buvo ketvirtas, antrąją – antras.

Trečiąsias vietas bendroje įskaitoje iškovojo Algirdas Bartkevičius (M21E), Tomas Nenartavičius (M18E), Akvilė Bartkevičiūtė (M16).

„Šilo“ orientacininkų krepšelyje po pirmosios dienos buvo dar geresnių rezultatų. A. Bartkevičius buvo pirmas, Rokas Lipnickas (V16) – antras, Kęstutis Nenartavičius – taip pat antras. Antroji diena taip pat buvo sėkminga A. Bartkevičiūtei, kuri užėmė antrąją vietą. Bendrosios įskaitos vietoms įtaką padarė dviejų dienų rezultatai. Deja, bet antroji diena buvo sėkminga ne visiems šiliečiams.