„Pavasario taurė“ iškeliavo į „Žiburį“

20150514_112215Ignas Mineikis

Gegužės 14 d. Jiezno gimnazijos stadione vyko tradicinis Prienų rajono mokinių futbolo 5×5 turnyras „Pavasario taurei“ laimėti. Pasak turnyro sumanytojo Sauliaus Šimansko, šiemet dėl taurės kovojo trijų mokyklų komandos („Žiburio“ ir Jiezno gimnazijų ir „Revuonos“ pagrindinės mokyklos). Deja, dėl problemų su transportu varžybose negalėjo dalyvauti Išlaužo futbolininkai.

Turnyras vyko rato sistema. Buvo žaidžiama du kėlinius po 20 min.

Gan dramatiškai klostėsi rungtynės tarp „Žiburio“ ir Jiezno gimnazijų komandų. Pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai buvo bejėgiai prieš žiburiečius, kurie į varžovų vartus įmušė 3 įvarčius, o savo vartus išsaugojo „sausus“. Antrajame kėlinyje jiezniškiams pavyko skirtumą sumažinti iki vieno įvarčio (3:2), bet „Žiburio“ komanda ne tik atsilaikė, bet ir pelnė dar vieną įvartį (4:2).

Kitose rungtynėse Jiezno futbolininkai 7:1 (3:1) įveikė „Revuonos“ pagrindinės mokyklos komandą. „Revuonos“ komanda nepasipriešino ir „Žiburio“ futbolininkams (0:10), bet jaunieji revuoniškiai turi didelį potencialą ir jau kitais metais bus kietas riešutėlis kitoms komandoms.
„Pavasario taurė“ pirmą kartą pakeitė šeimininkus ir iškeliavo į „Žiburį“. Pirmuosius dvejus turnyrus laimėjo Jiezno futbolininkai.

Gaila, kad į turnyrą negalėjo atvykti ne tik Išlaužo futbolininkai, bet ir geras futbolo tradicijas turintys stakliškiečiai ir balbieriškiečiai.
Bet yra ir gera žinia. Rudenį panašų turnyrą ruošiasi organizuoti „Revuonos“ pagrindinė mokykla. Šaunu.