•  

     

     

     

Paulius Ivanauskas: „Laimėjome ne tik rungtynes, bet ir kelialapį į atkrintamąsias varžybas“

paulius

Karolis Urba

kvitrina.com

Penktadienį ir šeštadienį Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai RKL čempionate sužaidė dvejas rungtynes su KTU studentais. Penktadienį Prienų komanda patyrė pralaimėjimą (73:89), o šeštadienį „pervažiavo“ varžovus (84:56).

Po rungtynių Prienuose „CBet-KKSC“ komandos treneris Paulius Ivanauskas sutiko pasidalinti mintimis apie varžybas su kvitrina.com reporteriu.

Pasak trenerio, penktadienio varžybos visiškai nenusisekė, nors varžovas buvo gerai išnagrinėtas. Trūko koncentracijos ir energijos. Pradžioje dar buvo bandymų perlaužti rungtynių eigą, bet varžovams gerai krito tritaškiai, net ir tiems, dėl kurių buvo sutarta rizikuoti. Pauliaus Ivanausko teigimu, po didžiosios pertraukos išlikti varžybose padėjo sprendimas perkelti Mantvydą Gečionį į atakuojančio gynėjo poziciją, bet, deja, Mantvydo rezultatyvaus žaidimo neužteko perimti iniciatyvą. Galutinai komanda palūžo, kai esant 4 taškų skirtumui KTU krepšininkai pelnė du tritaškius iš eilės ir padidino persvarą. Anot trenerio, rungtynių pabaigoje, kai jau buvo aišku, jog perlaužti eigos nepavyks, į aikštelę buvo išleisti jauni žaidėjai.

paulius_ivanauskas

„CBet-KKSC“ strategas pasakė, jog prieš rungtynes Prienuose rūbinėje priminė žaidėjams šių rungtynių svarbą. Ir smagu, kad komanda išėjo į aikštelę užsivedusi, su tinkama energija ir šimtaprocente koncentracija. Ir toks nusiteikimas davė rezultatą. Treneris džiaugiasi, jog pavyko įgyvendinti pirmąjį tikslą – patekti į atkrintamąsias varžybas, nes ši pergalė užtikrino komanda dalyvavimą jose. Dabar lieka laukti pirmojo etapo iki trijų pergalių kovos su Plungės „Olimpu“. Tiesa, antradienį dar bus žaidžiamos reguliaraus sezono rungtynės su „Omega“.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti