Pauliaus Ivanausko auklėtiniai neleido LSU studentams iškovoti pirmosios sezono pergalės

IMGP3720

Karolis Urba

Sausio 30 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai savo namų arenoje priėmė RKL „A“ diviziono autsaiderius Kauno „LSU-Atletą“. Po penktadienį pralaimėtų rungtynių Biržuose Pauliaus Ivanausko auklėtiniai buvo pasiryžę reabilituotis.

Nors rungtynių pradžioje švieslentė rodė prastą rezultatą (10:19), prieniškiai nepakartojo penktadienio scenarijaus ir laimėjo rungtynes 12 taškų skirtumu (102:90). Šį kartą visi  komandos lyderiai pelnė po dviženkles taškų sumas. Arno Tilindės sąskaitoje 20 taškų, Mantvydo Gečionio – 18, Ernesto Mankausko – 17 (10 rezultatyvių perdavimų), Dariaus Kuzmicko – 12, Gedimino Maceinos ir Raimundo Gerbutavičiaus – po 11.

RKL „CBet-KKSC“ – „LSU-Atletas“ 102:90 (20:23, 30:21, 31:25, 21:21)

Deja, rungtynių pradžioje svečiai iš Sporto universiteto pateikė nemažai mįslių ir, atrodė, išsiveš iš Prienų pirmąją sezono pergalę (10:19).

Visgi, prieniškiai dar pirmajame kėlinyje sugebėjo perlaužti rungtynių eigą savo naudai (20:21). Po pirmojo kėlinio „CBet-KKSC“ vis dar turėjo trijų taškų deficitą (20:23).

Antrojo kėlinio pradžioje Gedimino Maceinos ir Raimundo Gerbutavičiaus pastangomis prieniškiai persvėrė rezultatą savo naudai (25:23). Žingsnis po žingsnio aikštelės šeimininkai įgijo 7 taškų persvarą (35:28), bet svečiai pateikė staigmeną ir laimėjo atkarpą 9:0 (35:37). Bet ir po tokio šalto dušo komanda sugebėjo pakilti. Po Dariaus Kuzmicko keturių iš eilės pelnytų taškų Prienų komanda įgijo 8 taškų pranašumą (46:38). „LSU-Atleto“ krepšininkai nesiruošė pasiduoti ir sumažino skirtumą iki 4 taškų (48:44). Kėlinio pabaigoje Mantvydas Gečionis baudos metimais padidino komandos persvarą iki 6 taškų (50:44).

Trečiojo kėlinio pradžioje Mantvydas Gečionis ir Raimundas Gerbutavičius padidino persvarą iki 11 taškų (57:46). Bet LSU studentai vėl spustelėjo ir sumažino skirtumą iki 3 taškų (57:54).  Raimundo Gerbutavičiaus pelnytas tritaškis leido aikštelės šeimininkams šiek tiek atsikvėpti (60:54). Bet po kelių atakų komandas jau skyrė tik vienas taškas (62:61). Ir tada Pauliaus Ivanausko auklėtiniai užmėtė kauniečius tolimomis bombomis. Ernestas Mankauskas (3 tritaškiai) ir Darius Kuzmickas (1 tritaškis) kartu pelnė 16 taškų ir padėjo komandai įgyti 9 taškų persvarą (78:69). Dominykas Jurgelionis kėlinį užbaigė dar vienu tolimu metimu ir Prienų komanda po trijų kėlinių pirmavo 12 taškų skirtumu (81:69).

Ketvirtajame kėlinyje pirmuosius taškus pelnė Dominykas Jurgelionis (83:69). Paskui atėjo laikas siautėti Arnui Tilindei, kurio aštuoni pelnyti taškai padėjo padidinti komandos pranašumą iki 16 taškų (91:75). Dar po kelių atakų komandas skyrė 20 taškų (95:75).

Likus iki rungtynių pabaigos apie 4 min. Mantvydas Gečionis padidino aikštelės šeimininkų persvarą iki 21 taško (98:77). Per likusį laiką svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 12 taškų (102:90), bet tai nesugadino Pauliaus Ivanausko auklėtiniams nuotaikos, nes penktoji sezono pergalė buvo iškovota.