Patogu imtis svarbių mums reikalų

IMGP7614
Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2022 10 03 – 09 d. d. 
Mėnulis dabar sklandžiai pilnėja ir jo Pilnatis stos kaip tik po savaitės. Kartu su pilnėjančiu Nakties Šviesuliu yra, pirmiausia asmeninių, rodyti iniciatyvą svarbiose mums srityse. Maždaug tą patį sako ir dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus – jis keliauja Mergelės ženklu, yra stiprus, protingas, labai dalykiškas, tad ir mus skatins elgtis taip pat. Neabejotina, kad dalykiniai reikalai klestės. Palankus metas veiklai susijusiai su visomis Merkurijaus globojamomis sritimis, tai yra tvarkyti reikalus, rašyti laiškus, raštus, imtis didelio tikslumo reikalaujančio rankų darbo ir panašiai.
Saulė kartu su Venera keliauja Svarstyklių ženklu. Venera greta Saulės, jos spinduliuose gerokai apsvilusi, todėl mūsų kasdienybę papuošti, gražiau sutvarkyti tikrai padės, bet kaži ar įstengs ką daugiau.
Marsas vis dar keliauja Dvynių ženklu, todėl yra linkęs daugiau kalbėti negu kovoti, o jeigu ir kovoti, tai daugiau žodžiais, o ne veiksmais. Kitaip tariant, barnius kels daug noriau, negu mojuos kumščiais arba ginklais.
Avinas. Būsite energingi, veiklūs, patiks daug judėti, daug bendrauti ir plėsti akiratį. Palankus metas megzti asmeninius ryšius su svarbiais arba mielais jums asmenimis, taip pat palankus jis ir palaikyti, puoselėti jau esantį ryšį. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais.
Jautis. Tikėtina, kad rasis nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, reikalų, kurių imtis reikės kantriai ir pareigingai. Labai pLnkus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Tikėtinos ir nedidelės, tačiau labai smagios pramogos. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su vaikais.
Dvyniai. Būsite energingi, veiklūs, drąsūs ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, be skrupulų. Žinoma, su tokiu užtaisu nuveikti pavyks labai daug, bet šalutiniu tokios būsenos efektu gali būti pomėgis stipriam žodžiui ar trumpam vaizdingam palyginimui. Labai geras metas sportuojantiems.
Vėžys. Daugiausia laiko, dėmesio ir pastangų gali paprašyti namų, šeimos reikalai, kurių imtis metas labai geras – bendram (tikriausiai smagiam) reikalui suburti visus artimuosius būtų lengva ir paprasta. Taip pat tai geras metas rūpintis, kad namie būtų dar jaukiau ir dar gražiau.
Liūtas. Būsite atvirti, nusiteikę bendrauti, judėti ir plėsti savo akiratį, pirmiausia kultūrinį. Puikus metas susitikti su draugais ir paplepėti – nebūtinai rimtomis temomis. Taip pat šiuo metu gali būti nelabai didelių, bet gana svarbių piniginių reikalų, tikėtina ir apčiuopiama nauda.
Mergelė. Būsite judrūs, dalykiški, daug ir mielai bendrausite visokiausiomis temomis, bet pirmiausia dalykinėmis, todėl visų reikalų tvarkymas vyks labai sparčiai. Palankus metas darbams, kurie reikalauja didelio tikslumo. Tikėtina, kad labai neblogai atrodys piniginiai reikalai, galima apčiuopiama nauda.
Svarstyklės. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su esančiais šalia. Labai geras metas tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų kūrimu, taip pat svetingumu. Sėkmė lydės kelionėje, ypač jei ji sportinio stiliaus, skatina pajudėti.
Skorpionas. Savaitė gali būti kaip reta rami – darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka, į kurią niekas kėsintis neketina, kitose srityse irgi taika bei ramybė. Akivaizdu, liks daug laiko sau, savo pomėgiams ir poreikiams. Galima ir tiesiog patinginiauti – jėgų netrukus prireiks.
Šaulys. Savaitė labai palanki kolektyvinei veiklai – susitikti su artimais draugais, ne tik aptarti bendrus reikalus, svarbias temas, bet ir kai ką linksmo bei smagaus nuveikti tiesiog dabar. Santykiai su kai kuriais asmenimis arba kai kurios asmeniškai svarbios aplinkybės gali būti stabiliai dirginančios – dėl anos pusės „aštrumo“.
Ožiaragis. Darbe gali padaugėti darbo, svarbių įpareigojimų arba užduočių. Ypatingai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, estetikos dalykais, patogumų kūrimu ir panašiais mielais dalykais. Labai geras metas energingai rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais, bet tik iki savaitgalio.
Vandenis. Dalykinėje srityje veiklos vargu ar bus daug – rudens darbams profesijos srityje metas tiesiog neatėjo, o namie viskas bus kaip įprasta. Palankus metas rudeninei kelionei – pavyktų puikiai pailsėti, pasilepinti ir pasisemti malonių įspūdžių. Patiks sportinio stiliaus pramogos.
Žuvys. Darbe darbų kaži ar bus daug, labiausiai tikėtina įprasta rutina. Užtai namie gali būti svarbių darbų, kuriems reikia jėgų ar nusiteikimo. Bent jau metas viską daryti taip, kaip viskas ir turi būti, statyti į tas vietas, į kurias reikia yra labai palankus. Puikus laikas tvarkyti juridinius, teisinius reikalus, tartis ir susitarti dėl svarbių jums dalykų.

Taip pat skaitykite