Pasvalio prakeiksmas tęsiasi

IMGP5520Kovo 31 d. „Prienų“ krepšininkai žaidė LKL čempionato išvykos rungtynes su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda. Deja, ir šios rungtynės, kaip ir kitos šiame mieste iki šiol, buvo nesėkmingos. „Prienai“ patyrė eilinį pralaimėjimą rezultatu 61:87.

Rungtynių pradžia vėl buvo prasta. Aikštelės šeimininkai tiesiog apibėgo svečius ir iškart įgijo 7 taškų pranašumą (9:2). O dar po kelių minučių „Pieno žvaigždžių“ persvara šoktelėjo iki 10 taškų (14:4). „Prienų“ krepšininkai negalėjo surasti priešnuodžių Pasvalio komandos atakoms ir skirtumas padidėjo iki 11 taškų (19:8). Ir tik tada „Prienų“ krepšininkai blykstelėjo ir po Domanto Šeškaus tritaškio sumažino skirtumą iki 6 taškų (19:13). Bet kai atrodė, jog prieniškiai pagavo žaidimo ritmą, vėl pasipylė klaidos puolime, kurios po greitų aikštelės šeimininkų atakų virsdavo taškais ir po pirmojo kėlinio „Prienų“ komandos deficitas siekė 14 taškų (27:13).

Antrojo kėlinio pradžioje „Pieno žvaigždžių“ komanda smaginosi, kaip norėjo. Prieniškiai – lyg stebėtų įvykius aikštelėje iš šalies. Ir kai skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 24 taškų (37:13), „Prienų“ komanda prisiminė, jog moka žaisti krepšinį. Gediminas Maceina pataikė dvitaškį, Dominykas Milka sėkmingai užbaigė dvi atakas ir atsilikimas sumažėjo iki 18 taškų (37:19). Dar po kelių minučių tritaškį pataikė Dovydas Šemeklis ir komandas jau skyrė 15 taškų (40:25). Deja, dar labiau sumažinti skirtumą nepavyko ir aikštelės šeimininkai po dviejų kėlinių turėjo 18 taškų persvarą (48:30).

jos_sugrizta_04-04-siauliai

Trečiasis kėlinys prasidėjo abejų komandų klaidomis. Pirmieji iš ceitnoto išėjo prieniškiai ir po D. Milkos prasiveržimo skirtumas sumažėjo iki 16 taškų (48:32), o po Vidmanto Sragauskio tritaškio – iki 15 (50:35). Bet po sėkmingos atkarpos – „duobė“ (55:35). Per likusį laiką nei vienai komandai kardinaliai pakeisti situacijos aikštelėje nepavyko ir po trijų kėlinių Pasvalio komandos persvara buvo 10 taškų (67:49).

Ketvirtajame kėlinyje „Prienų“ strategas Tadas Stankevičius išleido jaunimą. Pusę kėlinio sužaidus komandas skyrė 19 taškų (76:57). Po minutės „Prienai“ sumažino skirtumą iki 16 taškų (76:60).
Rungtynių pabaigoje „Prienų“ žaidimas visiškai subyrėjo ir aikštelės šeimininkai padidino pranašumą iki 26 taškų (87:61).