„Paslydę“ išsilaikė ant kojų ir tapo čempionais

IMGP2982Balandžio 24 d. Birštone buvo žaidžiamos  savivaldybės futbolo 5×5 turnyro mažojo („Versmė“ – „Banginukas“) ir pagrindinio finalo („Žvėrys“ – „Paslydę“)  rungtynės.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos klausimų, kas laimės, nebuvo. „Versmės“ vyrai pasiekė pergalingą rezultatą (10:7) ir užėmė trečiąją vietą.

Finalinėse rungtynėse azartas ir noras laimėti liejosi per kraštus. Ir ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų. Komandų sirgaliai taip karštai palaikydavo savo numylėtinius, kad  retkarčiais pamiršdavo ženklo „stop“ reikšmę.

Aikštelėje taip pat buvo karšta. Rungtynių pradžioje „Žvėrys“ pasiuntė „Paslydę“ vyrukus į nokdauną (2:0). Pastarieji pelnė įvartį ir sumažino skirtumą (2:1). Vis tik po pirmojo kėlinio „Žvėrys“ turėjo dviejų įvarčių pranašumą (3:1).
Antrajame kėlinyje „Žvėrys“, po apsikeitimų įvarčiais,  vis dar pirmavo (4:2). Bet „Paslydę“ rimtai užgulė varžovų vartus  ir rezultatą išlygino (4:4).
Per pagrindinį laiką, kaip ir po dviejų pratęsimų po 5 min., nugalėtojai nebuvo aiškūs.
Prireikė baudinių serijos. Ir šiame etape jau blizgėjo „Paslydę“. Jie laimėjo seriją 3:0 ir tapo čempionais.

IMGP2978

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais bei individualiais prizais.