• prienuspauda

     

     

     

     

Paskutiniame šiais metais Tarybos posėdyje – pavydėtinas vieningumas

Paskutinis šių metų Birštono savivaldybės Tarybos posėdis prasidėjo šiltu Birštono muziejaus darbuotojų palinkėjimu ir padėka valdžiai už rūpestį.

Po to merė Nijolė Dirginčienė nutarė pasinaudoti „Birštono tribūnos“ galimybe ir kreipėsi į visus padėkos žodžiais ir palinkėjimu kiekvienam surasti savo kelią šiame gyvenime. Posėdžio metu buvo įteikti ministerijų ir agentūrų apdovanojimai Zigmui Vileikiui, Angelei Žiūraitienei ir Valentinui Vincui Revuckui.

Tarybos nariai aptarė personalinių priedų prie tarnybinių atlyginimų savivaldybės įstaigų vadovams klausimą. Nutarta palikti galioti 2012 m. paskirtus priedus ir kitų metų sausio mėnesiui, o vėliau, kai bus patvirtintas metų biudžetas, grįžti prie šio klausimo svarstymo įvertinus priedų skyrimo kriterijus.

Taryba pritarė taikos sutarčiai su UAB „Vilbana“. Svarstant klausimą dėl pritarimo dalyvauti konkurse savivaldybėms dėl tarpinstitucinio bendradarbiavimo teikiant kompleksinę pagalbą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams ir jų tėvams plėtros buvo priimtas teigiamas sprendimas. Jei konkursas būtų laimėtas, Savivaldybė dviem metams gautų 0,5 etato darbuotojo finansavimą. Etatas atitektų Nemajūnų dienos centrui.

Taryba po nedidelių diskusijų pritarė sprendimui padidinti Birštono sporto centre maksimaliai leistiną darbuotojų skaičių iki 7. Nauji etatai įvedami naujo sporto komplekso priežiūrai.

Tarybos nariai vieningai pritarė atliekų tvarkymo taisyklių pakeitimams bei pastatų N. Silvanavičiaus g.1, B. Sruogos 4 b., B. Sruogos g. 5 įtraukimui į svarbaus nekilnojamo turto sąrašą ir jų nuomos konkursų paskelbimui.

Pritarta Nemajūnų dienos centre įvesti papildomą socialinio darbuotojo padėjėjo etatą.

Taryba priėmė sprendimą dėl spaudos leidinio prenumeratos neįgaliesiems, pensinio amžiaus sulaukusiems ir socialiai remtiniems asmenims. Kaip ir ankstesniais metais, nutarta Savivaldybės lėšomis užprenumeruoti 400 egz. laikraščio „Gyvenimas“ priedą „Versmės“.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti