Paskutiniame Prienų futbolo čempionate ture – Jiezno trinktelėjimas durimis ir du „Gelgaudiškio“ įvarčiai, virtę lygiosiomis 

IMGP2179

Ignas Mineikis

Spalio 11 d. Prienuose buvo sužaistas paskutinis Prienų futbolo čempionato turas, kuriame turėjo išaiškėti, kas taps bronziniu prizininku. Į šią vietą pretendavo net 3 komandos: „Ąžuolas“, „Kalniečiai“ ir „Gelgaudiškis“. Geriausioje pozicijoje buvo svečiai iš Šakių rajono, nes jie turėjo dviejų taškų persvarą ir, sėkmingai susiklosčius „Ąžuolo“ ir „Jiezno“ komandų rungtynėms, tapti prizininkais jiems užtektų ir lygiųjų. 

Prienų futbolo čempionato nugalėtojai „Pozityvūs“ futbolininkai

Prienų futbolo čempionato nugalėtojai „Pozityvūs“ futbolininkai


Tiesa, prieš tai buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose susikovė čempionato nugalėtojai „Pozityvūs“ ir „Ringio“ futbolininkai. Kaip ir galima buvo tikėtis, nugalėjo Veiverių komanda (8:4). „Ringiui“ visus įvarčius mušė Dovydas Juodsnukis. „Pozityvūs“ gretose pasižymėjo Tomas Raštutis (2), Giedrius Savukaitis (3), Matas Andriuškevičius, Andrius Daniūnas (2).

„Rūdupio“ komanda

„Rūdupio“ komanda


„Rūdupio“ ir „Stadiono“ mače taip pat nebuvo intrigos. Antrosios vietos laimėtojai nugalėjo rezultatu 7:2. „Stadionui“ paguodos įvarčius pelnė Rokas Marcinkevičius ir Paulius Karpuška, o „Rūdupio“ komandoje: Rimvydas Iškauskas, Vaidas Celešius, Remigijus Gaižius ir neįvardintas puolėjas (4). 

Trečios vietos laimėtojai „Gelgaudiškio“ futbolininkai

Trečios vietos laimėtojai „Gelgaudiškio“ futbolininkai


Kiti du susitikimai buvo labai svarbūs, nes nuo jų rezultatų priklausė, kas užims laisvą trečiąją poziciją. „Ąžuolo“ futbolininkai jau rungtynių pradžioje su „Jiezno“ komanda apsisunkino galimybę būti ant prizininkų pakylos. Jiezniškiai pelnė 3 įvarčius (Gintaras Pilikauskas, Ūdrys Žalys, Artūras Kaminskas). „Ąžuolo“ vyrukai pabandė atsigauti ir jiems pavyko tai padaryti dar pirmajame kėlinyje. Po Edvino Vaitmono ir Dainiaus Ališausko įvarčių „Jiezno“ persvara sumažėjo iki vieno įvarčio (3:2). Deja, antrajame kėlinyje buvo pelnytas tik vienas įvartis, o jį įmušė (Ernestas Sabaliauskas) „Jiezno“ futbolininkai (4:2).
Dar dramatiškesnis buvo „Kalniečių“ ir „Gelgaudiškio“ komandų mačas. Rungtynių pradžioje krito įvartis į „Gelgaudiškio“ vartus. O autoriumi tapo šios komandos narys Vilius Žiūrauskas. Rungtynių pabaigoje „Gelgaudiškio“ futbolininkai pelnė dar vieną įvartį (Donatas Rokas) ir išplėšė lygiąsias (1:1). O tai jiems garantavo bronzinius apdovanojimus.
Po rungtynių iškart buvo išdalinti apdovanojimai.

IMGP2129

Rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko Tomui Raštučiui,

IMGP2119

perspektyviausio – Eitvydui Juškevičius.

IMGP2124

Geriausiu vartininku pripažintas Jaroslavas Janauskas.

IMGP2139

Aktyviausio sirgaliaus prizas buvo įteiktas Egidijui Liutkevičiui.

Finalininkams taures ir piniginius prizus įteikė Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Algis Marcinkevičius bei Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis. Taip pat nugalėtojams Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkams buvo įteikta čempionato pereinamoji taurė, kurią įsteigė žemės ūkio bendrovė „Nemunas“.

Galutinė turnyrinė lentelė atrodo taip:

1. Veiverių „Pozityvūs“  42 taškai (102:22);
2. Prienų „Rūdupis“       29 taškai (49:31);
3. „Gelgaudiškis“          20 taškų (48:45);

4. Birštono „Kalniečiai“ 18 taškų (38:51);
5. Prienų „Ąžuolas“       17 taškų (29:39);
6. „Jieznas“                  16 taškų (35:51);
7. Balbieriškio „Ringis“  15 taškų (33:50);
8 Prienų „Stadionas“     6 taškai (25:70).

Taip pat skaitykite

3 komentarai

 1. Jeronimas

  zinai ka jei nemokat pralosti veiveriu komandai tai ieskot priezasciu ir snekat nesamones kad kauno komanda. Ar bent zinai kur visi gyvena o snekat nesamones. Jeigu nemokat pralosti tai cia jusu reikalas.

  Atsakyti
 2. Antanas

  Kaip gali geriausio vartininko titulas atitekti tokia žmogui kurio komanda užimė 4vieta, kuris sužaidė 7 gal runktynes iš 14 ir praleidus komanda 51 įvarti.kuri yra plaleidus beveik daugiausiai įvarčiu

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti